26 C
Shkoder,Albania
Saturday, July 22, 2017

Kush iu viziton profilin ? Facebook sjell risinë e radhës

Facebook ka sjellë opsionin më të ri për të gjithë përdoruesit e tij. Facebook Hello është në thelb Poke me një emër të ri,...

Kur mendja e fëmijëve është e frikshme, vizatimet që do t’ju tronditin

Ndonjëherë fëmijët flasin më shumë se sa duhet me anë të vizatimve, pasi është një nga mënyrat më të mira për t’u shprehur. Kemi parë...

Paralajmërimi i mjekëve pas zbulimit shokues në syrin e gruas

Mjekët u kanë bërë thirrje përdoruesve të lenteve të tregohen më të kujdesshëm dhe tw kryejnw vizita tw rregullta tek okulisti. Paralajmërimi erdhi pasi...

Për ata që i mbijetojnë sulmeve me acid, dënimi është i përjetshëm

Kjo është Katie Piper, një modele britanike, e cila u sulmua me acid në fytyrë dhe që deri më tani i nënshtruar 250 operacioneve...

Anulohet dasma dhe nuk i kthejnë paratë e lokalit, nusja organizon festë për të...

Sarah Cummins nga Indiana e Shteteve të Bashkuara, i ka paguar lokalit afro 25 mijë dollarë për dasmën e saj. por për shkaqe të...

4 vjeçarja që flet 7 gjuhë

Bella Devyatkina një vajzë nga Rusia, ka një aftësi që po ua merr zemrën të gjithëve. Ajo ka aftësi të jashtëzakonshme dhe mund të konsiderohet...

Djali pranë makinës luksoze ndalon vajzat në rrugë, por….

Kjo video është një dëshmi tjetër e materializmit që ka “pushtuar” shoqërinë. Në vijim të eksperimenteve sociale që bëhen në vend të ndryshme të...

A guxoni të pini cigare pasi të keni ngrënë bukë?

Pasi të kenë ngrënë darkë, një numër i madh i njerëzve e kanë tendencën të shtrihen dhe ta shikojnë një film, e më pas...

Fshatari shqiptar me një copë bukë të thatë…u bë perandori më i fuqishëm në...

‘Ealo e polis’ ishte thirrja kur perandoria më e fuqishme e botës ra.  Perandoria e Bizantit, njohu një shkëlqim të madh, që ende historia...

FOTO/ Nxjerr virgjërinë në shitje sepse i duhen paratë për…

Një 18-vjeçare ka vënë virgjërinë e saj për shitje në një faqe interneti. Vajza e njohur si Kim tha se kishte kontaktuar me një agjenci...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com