20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

“Ka qenë njëherë e fejuar, nuk e dua në shtëpi”, djali: Nëna po më...

2 të rinj nga qyteti i Elbasanit kanë rrëfyer sot në “Me zemër të hapur”, historinë e tyre të dhimbshme. Aldo Sabriu 25 vjeç...

Trondit nëna 25-vjeçare: Jam detyruar të prostituoj, vajzat flenë në…

E divorcuar 3 vite më parë nga i shoqi dhe pa asnjë mbështetje, Sara 25-vjeçare tregon kalvarin e gjatë të vuajtjeve, betejën e përditshme...

Stolat inteligjentë në Vlorë, bashkia e revoltuar, por ja një foto ‘pikante’

Prej disa ditësh në qytetin e Vlorës janë vendosur disa stola "inteligjent". Por në media ka pasur edhe reagime lidhur me shifrat e kostos....

Duke ngrënë KËTË çdo ditë, po vdisni ngadalë!

Kur jeni duke u përpjekur të humbni peshë ose të mbani peshën tuaj, të ushqyerit e shëndetshëm është i domosdoshëm, por gjithashtu mund t’ju...

“Do të të vras familjen, me ty do bëj …”, tmerri i përjetuar nga...

Emisioni “Fiks Fare” ka denoncuar mbrëmjen e së premtes disa institucione të drejtësisë, arsimore dhe lokale, të cilat kanë lënë në mëshirë të fatit një vajzë...

Ëndrra bëhet realitet, ja nusja e parë që martohet pa dhëndër

Një instruktore palestre në Brianza të Italisë është martuar në një dasmë madhështore, por pa dhëndër. Laura Mesi kishte ëndërr që të martohej, por pasi...

Një ditë ndryshe nga bashkia e Voltanës!

Zgjodhem te marrim nje tjeter drejtim me Voltana Ademin. Ajo si kryetare bashkie ka nisur prej pak kohesh nje mision te ri, duke vendosur...

Nuk ka lajme të mira nga meteorologët, çfarë sjell fundjava

E SHTUNE: Territori dominohet nga kthjellimet përjashtuar verilindjen ku do ketë vranësira kalimtare. Pasditja e mbrëmja vijojnë me kthjellime e vranësira kalimtare në verilindje...

Libri skandaloz me fjalë (+18) për klasën e 3, merren masa ndaj drejtoreshës së...

Pezullohet nga detyra drejtoresha e shkollës 9-vjeçare “Kongresi i Manastirit”, pas skandalit me tekstet jashtëshkollore që u jepen nxenesve të klasës së tretë, denoncuar...

Njeriu që “shëron” kancerin rrezikon burgun

Një burrë rrezikon të dënohet me burg, pasi deklaroi në portalin e tij se mund të shërojë kancerin. Jerry Sargeant, i cili e quan veten...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com