13 C
Shkoder,Albania
Thursday, May 25, 2017

Risia e re e “Facebook”, chat privat edhe në videot Live

Facebook fuqizon funksionin Live, videot direkte streaming, duke u dhënë përdoruesve më shumë mundësi ndërveprimi. Kompania flet për një chat privat mbi filmimin dhe...

Tronditëse! Nëna i ka vdekur por fëmija vijon të pijë qumësht nga ajo

Lidhja mes një fëmije dhe nënës së tij është shumë e fortë, dhe pavarësisht rrethanave ajo është e pathyeshme. Kështu ka ndodhur edhe me foshnjën...

Video/ Foshnja 3 mujashe i habit të gjithë, shqipton fjalën të dua

Prindërit e rinj të gëzuar treguan për habinë e tyre pas filmimit të vajzës së tyre 13-javëshe që shfaqet duke thënë ‘të dua’. Filmimi i...

Nëse ju thyhet ekrani i celularit s’keni pse e ndërroni, vjen zgjidhja

Nëse ju bie telefoni nga dora dhe dëmtohet ekrani keni dy mundësi, ose të ndërroni ekranin ose të blini celular të ri. Por një grup...

Bëhet zbulimi i pabesueshëm, vrimat e zeza janë…

Në një studim të ri është zbuluar se vrimat e zeza janë portale për në pjesë të tjera të universit. Shkencëtarët besojnë se nëse hyjmë...

Tuk Jakova, nismëtar në themelimin e Sindikatave të Shqipërisë

Shqipëria erdhi në shekullin XX si vendi më i prapambetur i Europës. Në vitin 1930, rreth 80 përqind e popullsisë vareshin nga puna në...

Tradhti në Facebook, ja si të kontrolloni çdo gjë që bën partneri juaj

und të jetë Facebook-u një shkak tradhtie? Absolutisht që po. Mundësia e ofruar nga rrjeti social për të njohur më lehtësisht  njerëzit “çon në...

Aktori i humorit bën realitet ëndrrën amerikane. Largohet përfundimisht nga Shqipëria!

Aktori i njohur i humorit  Erand Sojli ka vendosur të largohet nga Shqipëria drejt Amerikës. Këtë lajm e ka zbuluar miku i tij, këngëtari...

Paralajmërimi; ja ku do të ndodh eklipsi diellor

Media botërore, “Fox News”, na paralajmëron për eklipsin diellor të vitit 2017, i cili pritet të ndodh më 21 gusht të 2017. Eklipsi do të...

Trendi i frikshëm i adoleshenteve që shesin virgjërinë për para, këtë rradhë një 18-vjeçare...

Kohët e fundit flitet për disa faqe online që pretendojnë se kanë doktorë që garantojnë virgjërinë vajzave të reja, ku ato listojnë veten për...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com