26 C
Shkoder,Albania
Monday, August 21, 2017

Kapriçot e motit nuk po i kuptojmë më, çfarë parashikojnë sinoptikanët për javën e...

FUNDJAVA: mbetet me mot kryesisht të kthjellët deri mbrëmjen e së dielës kur pritet ndryshim i situatës sinoptike. Orët e vona të së dielës...

Impotenca seksuale/ Meshkuj, duhet të dini se shkaktohet nga…

Steroidi, hormoni ‘Boldemec’ shkakton rritjen e nivelit të estrogjenit. Hormoni në këtë rast shkakton rritje në peshë, shtim të forcës, por ka pasoja edhe për...

Po vijnë stuhitë. Çfarë do ndodhë në fundjavë, javën e ardhshme priten reshje të...

Masat ajrore afrikane janë rikthyer sërish, duke regjistruar temperatura deri në 39 gradë Celsius në zonat bregdetare. “Këto masa ajrore të nxehta do të qëndrojnë...

Pse sperma po mbaron? shkencëtarët japin arsyet: Meshkujt shohin shumë femra lakuriq

Në spermën e meshkujve nga vendet e zhvilluara në Evropë, në Amerikën e Veriut, në Australi dhe Zelandën e Re gjenden gjithnjë e më pak spermatozoidë....

“Seks dhe ulërima në mes të ditës”, qytetari rrëfen çfarë pa në vagonët e...

Vagonët e vjetër të trenit janë kthyer në “shtëpi publike në natyrë” në Përrenjas. Një qytetar nga ky qytet shkruan se në këto vagonë kryhet seks...

Nëse shihni këto shenja, keni marrë infeksion në plazh. Kujdes shezllonet. Flasin mjekët

Shumë persona vuajnë probleme me lëkurën pas plazhit. Dermatologia Brunilda Bardhi pranë Poliklinikës Qendrore të Specialiteteve Nr.3 në Tiranë, thotë se ka një shtim...

Italiania 94-vjeçare që lindi në Vlorë, ka një mesazh për shqiptarët

Flora, një italiane e lindur në Vlorë në vitin 1923, përmes një video ka përshëndetur të gjithë shqiptarët kudo ku ata janë. Zonja tani jeton...

Të rinj, seksi dhe mbi biçikleta. Njihuni me policët që mbrojnë pushuesit në Shëngjin...

Këta janë policët e rinj që garantojnë sigurinë e pushuesve në Shëngjin. “Me punonjësit e Policisë që patrullojnë në plazh e pedonale për rritjen e parametrave të...

Sëmundja seksualisht e transmetueshme deri tani trajtohej, por mjekët japin alarmin

Gonorrhea deri më tani ka qenë e trajtueshme nëpëmjet antibiotikëve, por sipas OBSH (Organizata Botërore e Shëndetsisë) kjo sdo të jetë më e mundur. Rreth...

Bark i fryrë dhe në ankth? Askush nuk ju ka treguar më parë për...

Hormonet kanë elementë të rrezikshëm dhe kanë një impakt negativ në trupin e njeriut dhe shëndetin në përgjithësi. Hormoni femëror estrogjeni ka një rëndësi të...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com