12 C
Shkoder,Albania
Saturday, October 21, 2017

Sali Berisha: Shqipërisë do t’i rikthehen me siguri vizat!

Nga Sali Berisha Ndëshkimi i Noriegës me rikthim të vizave për shqiptarët po bëhet realitet! Shqipëria drejt vendosjes së sigurt të vizave. Azilkërkuesit nga Shqipëria në Francë...

Ku jeni mi gra? Nuk dilni, por zieni fasule! Fildesi s’ka nevojë për shtëpi...

Nga Flutura Açka Ku jeni mi, gra, që i keni lënë këto vajza vetëm të luftojnë për ju?! Prapë dajak do hani, prapë do t'ju vrasin, sa...

Shpërthen analisti i njohur: Mbulimi i Skënderbeut, akt taleban

Analisti i njohur, Agron Gjekmarkaj ka reaguar lidhur me mbulimin monumentit të Skënderbeut në Tiranë, gjatë faljes namazit të festës së Kurban Bajramit: Sot në...

Shoqëri makabër që po “ha” gratë! Na fal Desi! Thuaju dhe shoqeve!

Nga Dorina Bilbili Sot vramë gruan, nënën, shoqen dhe gjyqtaren Fildes Hafizi! Paçka krimi u ekzekutua nga dora e ish-burrit, ai është shfaqje e makabritetit...

A ta dhjes dhe unë atdheun?

Nga Edmond Arizaj Jo se po marr leje. Në fakt askush nuk merr leje, as të paktën në ndërgjegje. I referohen Konicës, edhe përpiqen t’i...

Vrasësi i gjyqtares jam unë!

Nga Denis Dyrnjaja Dy fëmijë jetimë, me një nënë të vrarë publikisht dhe një baba kriminel të dënuar për vrasje. Ky është epilogu i një...

Viktima e radhës…”Desi i njihte ligjet, çfarë e pengoi që u dorëzua?”

2017 !! Dija 60 vjec u vra, Natasha u vra, Lumturia u vra , Vera u vra Fildezi u vra . Nga bashkeshortet apo ishet....

U vra një grua me shkollë, mos qani dhe heshtni, bërtisni

Tastiera me shkronja të pafshira refuzon të gërmëzojë fjalën grua që doja të vendosja në titull. Do të heshtë pak për gruan e vrarë...

“Vettingu filloi, gjykatësit po vrasin njeri-tjetrin!”

Nga Bledi Mane Tragjike vrasja e gjyqtares Fildez Hafizi por me tragjike mbetet klithma e saj nder vite per ndihme. Uleriste e trokiste ne dyer...

Ish deputetja shkodrane për vrasjen e gjyqtares: Kam frikë se Zoti na ka harru!

Ish deputetja e PD Arenca Trashani ka reaguar në faqen e saj në facebook pas vrasjes së gjyqtares së Shkodrës Fildese Hafizi. Ish deputetja...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com