-1 C
Shkoder,Albania
Monday, December 11, 2017

Fevziu “plas bombën”: Çfarë ndodhi me Avisho Ajazin në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë...

Gazetari Blendi Fevziu për herë të parë ka zbuluar se çfarë pati deklaruar në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtarë kreu i SHISH Visho...

Fati i vajzave si Adela, që nuk u bënë tavolina seksi!!

Nga Sibel Halimi Jo rastësisht trupat e vajzave tek emisioni “E diela” e Ardit Gjebresë janë shndërruar në tavolina. Në shoqëritë shqiptare, trupi i grave...

Prekëse/ Për Adelajdën dhe “Adelajdat” e tjera!

Nga Alfred Peza Shija e një të diele me diell ndryshon cilësi,- pavarësisht se ndërrimi i orës të kujton se po hedhim hapin e parë...

“Nuk ia arriti, sigurisht. Por jam i sigurtë se ajo po ikën e qetë...

Shija e një të diele me diell ndryshon cilësi,- pavarësisht se ndërrimi i orës të kujton se po hedhim hapin e parë drejt dimrit,-...

Ja si po manipulohet “dosja Tahiri”

Nga Andi Bushati Që në momentin e parë të shpërthimit të skandalit Habilaj – Tahiri e deri më sot po vihet re një strategji konstante...

‘Shpërthen’ ashpër Muç Nano: Azem Hajdari kishte inteligjencë të ulët, nuk meritonte zyrë shteti

Nga Mustafa Nano  Unë e kam njohur Azem Hajdarin. E kam takuar disa herë nëpër aktivitete të PD-së para vitit 1994. Por mua nuk më...

Azemi si “prijës” i Republikës së re!

Nga Mero Baze Azem Hajdari është rikthyer sot në Tropojë. 19 vjet pas vrasjes së tij në Tiranë, nga një grup kundërshtarësh nga Tropoja, ai...

Patozi lëshon “bombën”: Rama e ka marrë faturën për “Tahirin”, por PD-ja…

Nga Astrit Patozi KUSH PO I BËN "SCONTO" FATURËS SË EDI RAMËS Edi Rama e ka marrë të plotë faturën për çështjen “Tahiri”. Ajo është politike,...

Pse është në ankth Edi Rama? Analisti thotë të vërtetën e frikshme: Tahiri di…

Zbardhja e vendimit të mazhorancës se nuk ka prova që lejojnë arrestimin e Tahirit i ka zhytur edhe më shumë në konfuzion qëndrimet e...

Berisha po i dhuron mandatin e tretë qeverisës Ramës???

Nuk ka pajtim dhe kjo deri tani duket qartë. Patozi dhe Topalli kanë intensifikuar sulmin politik ndaj Bashës. Arben Imami apo Edit Harxhi dhe...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com