13 C
Shkoder,Albania
Tuesday, November 21, 2017

PD si një femër e përdorur nga Rama

Nga Armand Shkullaku Mes gjërave të pazakonta që po ndodhin në këtë fushatë, një fenomen i ri po bie gjithnjë e më shumë në sy....

Çfarë e lë Shkodrën pabukse?

Nga Keti Bazhdari Kjo pyetje mund të mos ngjajë aspak fine. E di, por është e nevojshme karshi gjuhës së disa-ve, që në rrethana të...

“Kompromis dhe vijë e kuqe njëkohësisht”, ultimatum apo kompromis?

Nga Artur Zheji Rama përdori në konferencën e vet për shtyp dy koncepte të ndryshme në të njejtën kohë. Nga njera anë, mbasi injoroi plotësisht...

Me sytë nga Doktori

Nga Bledian Koka Te gjithe ata qe e kane anatemuar, te gjithe ata qe e kane dashur dhe e duan, te gjithe ata qe besojne tek...

Blendi Fevziu: Kritikat e Bregut, Topallit e Selamit për Bashën, si ta quash liqenin,...

Nga Blendi FEVZIU Disa deklarime publike të pak deputetëve të PD-së dhe disa debate në grupin parlamentar të saj janë shndërruar në sagën e re...

A do hyjë në zgjedhje PD? Kryebashkiakja Ademi thotë “PO”

Nga Blerti Delija A do hyje ne zgjedhje PD? Kryebashkiakja Ademi e Shkodres thote "PO", madje pas 18 qershorit kryeminister nuk do jete Rama! E kisha...

Martirët dhe …ndërgjegjja jonë e përlyeme

Nga Frano KULLI Lumturimi i 38 martirëve shqiptarë nga Kisha e përbotshme katolike, është një nga ato ngjarje që, për nga pesha që ka, por...

Një apel për mediat e papërgjegjshme!

Nga Keti Bazhdari Unë e kuptoj shumë mirë që ju mban lajmi gjallë dhe për lajmin jeni në gjendje të mos pyesni për ndjenjat e...

Anjeza duhet te vdese!!!

Nga Aleksander Marleci Mbyteni Anjezen, gjuajini me gure dhe nxirreni nga qyteti, grisjani teshat dhe lyajani trupin me benzine, vendosini flaken dhe lereni te vdese...

Analiza/ “Marshimi i Ramës në zgjedhje pa PD? Vetëm nëse opozita do ulej në...

AGRON GJEKMARKAJ Shqipëria e kërrusur nga brengat e veta po i afrohet nxitimthi një të panjohure të madhe vetëm për karrigen e Edi Ramës. Ky...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com