20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

U vra një grua me shkollë, mos qani dhe heshtni, bërtisni

Tastiera me shkronja të pafshira refuzon të gërmëzojë fjalën grua që doja të vendosja në titull. Do të heshtë pak për gruan e vrarë...

“Vettingu filloi, gjykatësit po vrasin njeri-tjetrin!”

Nga Bledi Mane Tragjike vrasja e gjyqtares Fildez Hafizi por me tragjike mbetet klithma e saj nder vite per ndihme. Uleriste e trokiste ne dyer...

Ish deputetja shkodrane për vrasjen e gjyqtares: Kam frikë se Zoti na ka harru!

Ish deputetja e PD Arenca Trashani ka reaguar në faqen e saj në facebook pas vrasjes së gjyqtares së Shkodrës Fildese Hafizi. Ish deputetja...

Ngjela: E vetmja zgjidhje e socialistëve, shkarkimi i Ramës

Në një analizë politike avokati Spartak Ngjela del kundër marrëveshjes Rama- Basha, pasi sikurse shprehet ai  "nëse do vihet në forcë, sigurisht që është...

Nikoll Lesin e ndalojnë, telefonon Veliajn, Ramën dhe Metën/ Po dikush që nuk i...

Nga Ilir Blloshmi Nikoll Lesin e arrestojnë në 2017, ai vazhdon e thote se është arrestuar në 97 e nuk ka frikë. Po për një arrestim...

Znj.Mesi, jevgët dhe shoqëria përbuzëse. A jemi parë në pasqyrë?

Nga Senad Nikshiqi "Procesi ka shkuar mirë, sigurisht që ka patur edhe incidente të vogla, janë shënuar kryesisht në lagjen Liria, në pakicën e jevgjve,...

Çohu nga varri Odise Paskali, Mirela do mandatosë edhe 4 vjet të tjera kulturën!

Nga Bledi Mane Ti moj Vaçe Zela‎ mos kendo por klith aty ku je. Edhe ti Çesk Zadeja kompozo nje tjeter britme lebetitëse. Ti Odise...

Timonieri më i vetmuar se kurrë. Ja çfarë përfaqësojnë emrat që zgjodhi dje Rama

Nga Andi Bushati Qeveria e sapo shpallur, më shumë sesa kabineti personal ku Edi Rama mbretëron i vetëm, është një skuadër ku kryeministri ka mbetur...

Një qeveri për vete!

Nga Mero Baze Edi Rama ka ndërtuar një qeveri të parashikueshme, bazuar tek nevoja për të përfaqësuar partinë tek njerëzit e suksesshëm të saj dhe...

“Jugosllavia e re, masturbim mbi Ballkanin”

Gazetari dhe analisti i njohur Andi Bejtja e ka cilësuar takimin e sotëm të kryeministrave të Ballkanit Perëndimor si masturbim mbi Ballkanin. Përmes një statusi...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com