13 C
Shkoder,Albania
Thursday, May 25, 2017

Albano Carrisi tregon pasaportën: Kam dashuri të madhe për shqiptarët

Pak orë para nisjes së koncertit në Tiranë, këngëtari i famshëm Italian Albano Carrisi është shprehur se i dashuron shqiptarët dhe Shqipërinë. Ai thotë se...

Marjana Begu, vajza nga Shkodra është fituesja e edicionit të shtatë të spektaklit “Gjeniu...

Pas 14 netësh konkurim, spektakli i talenteve të vegjël mbyll siparin e tij në ekranin e Televizionit Klan. Në skenë u ngjitën 11 konkurentë....
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com