20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

Këngëtarja shqiptare fiton shumën marramendëse për një dasmë (VIDEO)

Kemi dëgjuar shpesh se këngëtarët fitojnë shuma të mëdha parash nga koncertet dhe aktivitetet muzikore. Një nga këta këngëtarë mesa duket është edhe këngëtarja...

Noizy në krah të modeles shqiptare që po “çmend” rrjetin. Ja çfarë thonë të...

Oriola Marashi është një nga modelet më të bukura shqiptare. Ajo ka treguar në Instagram se nuk do të jetë vetëm një modele. Modelja në këtë...

Flori Mumajesi lajmëron dasmë! Komenti i Bes Kallakut do t’ju shkrijë

Pak orë pas publikimit të këngës së titulluar “Skifterja e zemrës” nga Klajdi Haruni dhe Bes Kallaku, rrjetet sociale janë mbushur me shpërndarjen e...

Dy divat e muzikës sëmuren rëndë, mesazhet e tyre pas shtrimit në spital janë...

Disa ditë më parë u bë publik rasti i këngëtares së njohur Selena Gomez, e cila është detyruar t’i nënshtrohet një transplanti në veshka...

Këngëtarja shqiptare letër Presidentit: Dua çmim, kam bërë sakrifica

Para disa kohësh, ish-Presidenti Bujar Nishani i ka dhënë titullin “Mjeshtër i Madh”, personazheve të tillë si Rozana Radi apo Julian Deda. Jolanda Dhamo rrëfeu sot përmes...

Motra e Ergi Dinit në lot/ Këngëtarja shkodrane: Ja vendimi më i vështirë që...

Ndarja nga jeta në mënyrë tragjike në një aksident me motor, e këngëtarit të ri Ergi Dinit dhe e shokut të tij disa muaj...

Këngëtarja e famshme po vuan nga një sëmundje e rëndë (FOTO)

Lady Gaga ka deklaruar më herët se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, e mesa duket duket për shkak të një sëmundje. Gaga...

Zbulohen fjalët që i tha Getoarit në dasmë mamaja e Marinës

Mbrëmjen e së dielës u martua një nga çiftet më të njohura të showbiz-it shqiptar, Marina Vjollca (Selimi) dhe Getoar Selimi. Ceremonia dhe e...

Orinda Huta shtatzënë? Turi tregon të vërtetën

Rreth dy muaj më parë ata kurorëzuan dashurinë e tyre shumëvjeçare me një dasmë spektakolare që mblodhi të ftuar të shumtë VIP. Pas dasmës Orinda...

Zbulohet personazhi i njohur i ekranit, ka shitur gjakun për të fituar para

I shohim gjithnjë përtej ekraneve yjet botërorë të veshur me shkëlqim por asnjëherë nuk e dimë se mbas asaj gure rrezëllitëse mund të fshihet...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com