23 C
Shkoder,Albania
Friday, August 18, 2017

A i dini emrat e vërtetë të VIP-ave shqiptarë që të gjithë i njohim...

Ylber Abdullahu ju thotë gjë? Po Kushtrim Ademi? S'keni faj! Ja ku ju listojmë një pjesë të mirë të personazheve publikë me emrat e tyre...

“Lidhja” me Albanin/ Flet për herë të parë Çiljeta dhe ka një paralajmërim: Në...

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares bukuroshe Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas...

Këngëtarja shqiptare nxjerr mesazhet: Si blihen klikimet në ‘Youtube’

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ermira Babaliu solli për publikun disa javë më parë këngën ‘Dua’, pas disa kohësh pa publikuar projekte të reja. Por...

“Po të kërkoj dorën, a je dakord?”, Gena i propozon për martesë këngëtares së...

Pas divorcit nga bashkëshortja e parë me të cilën ka dy vajza, këngëtari i njohur i skenës shqiptare Gena nuk ka nguruar të bëjë publike...

Foto ‘topless’ në plazh, këngëtarja shqiptare: Vetëm më dëmtojnë, por do t’i…

Një foto e publikuar në rrjetet sociale, e Olta Bokës e cila dukej se mbulonte pjesën e sipërme me një “emoji” bëri të përflitej...

FOTOT/ Zbulohen detajet, ja kush është pasaniku që i rrëmbeu zemrën Laura Nezhës

Muaj më parë në media qarkulluan fotot e aktores e këngëtares bukuroshe Laura Nezha, përkrah një djaloshi. I riu zeshkan e shoqëroi Laurën në...

Gazetari bën ironi me largimin e Shpëtim Saraçit në Amerikë: Më preu krahët…

Pas lajmit të largimit nga Shqipëria të kompozitorit Shpëtim Saraçi dhe bashkeshortës së tij, këngëtares Mira Konçi, drejt Amerikës, reagimet vijojnë nga të gjitha format. Gazetari...

Foli për masturbim në emision, Bebe Rexha nxjerr mesazhin që i dërgoi e ëma

Në fakt, shpesh harrojmë që disa nga yjet më të njohur të momentit janë me origjinë shqiptare, çka i bën këta të fundit shumë...

Dhimbja e Barbana Dinit për vëllain e ndjerë: Nuk e di deri kur do...

Barbana Dini gjithë këto kohë ka lumturuar publikun që e ka dashur që prej fillimit e sigurisht e përkrah edhe më shumë sot, duke...

Sëmundja e Florit, këngëtari reagon ashpër: Dje më ndodhi mua, nesër mund t’ju ndodhi...

Kur të gjithë mendonin se është i sëmurë dhe ka anuluar koncertet sipas statusit që Flori Mumajesi ndau vetë me miqtë, kantautori i pëlqyer...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com