27 C
Shkoder,Albania
Sunday, July 23, 2017

Çmendet konkurentja e “X Factor”, gjysmë lakuriq i vërsulet meshkujve të jurisë (VIDEO)

Një ngjarje që ka skaktuar jo pak humor u shënua në "X factor USA". Një vajze e quajtur Lorna Bliss ka dalë në skene gjysmë...

Bleona Qereti poston fotografi nudo, 3 herët kur ajo e bëri…

Bleona Qereti nuk njeh moshë dhe as komplekse. Vitet kalojnë, por jo për këngëtaren e njohur shqiptare. Ditët e fundit në faqen e saj në...

Vijon “sherri”, Enca i nxjerr të gjitha për Noizy-n dhe OTR

Vazhdon “sherri” në distancë mes këngëtarëve Enca Haxhiaj dhe Noizy. Hera-herës ata publikojnë mesazhe në rrjetet sociale, apo në deklaratat e tyre në publik,...

Vallja veriore që “djeg” dasmat shqiptare po çmend të huajt në mbarë botën (VIDEO)

Vallja e Tropojës është një ndër vallet më të bukura shqiptare, por mesa e tregon kjo video, jo vetëm e shqiptarëve. https://www.youtube.com/watch?v=3ZTuaVCaN0o Në këtë video, që...

Bëhuni gati! Kjo këngëtare botërore është nisur drejt Shqipërisë

Përmes një videoje të publikuar në faqen e saj në rrjetin social Instagram, këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha bën të ditur se ka...

Shqiptari çon në këmbë jurinë e “The Voice” në Gjermani, dëgjojeni çfarë zëri ka...

Shpresim Ahmeti është djaloshi që arriti të kthente disa anëtarë te jurisë në konkursin e talenteve ‘The Voice’ në Gjermani. Ai është një student në...

Rikthehet Liljana Kondakçi me nje klip te ri

Këngëtarja më e njohur e viteve ‘80 Liljana Kondakçi, fituese e dhjetëra çmimeve në festivalet e këngës në Radiotelevizionin Shqiptar rikthehet me një videoklip...

Ndahet nga jeta Leonard Cohen

Muzikanti, poeti dhe këngëtari Leonard Cohen është ndarë nga jeta në moshën 82 vjeçare. Me zërin e tij ai frymëzoi prej 6 dekadash miliona...

Adnan Bala

Këngëtari i Muzikës Popullore Shkodrane Adnan Bala lindi në Shkodër më 22 korrik 1965. Adnani i takon brezit më të ri të këngëtarëve popullorë...

“Të ka lali shpirt” kënga më e klikuar shqiptare? E keni gabim, ja kush...

Për tre vite me radhë kënga “Të ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit, me Mandin dhe Dafin mban rekordin e klikimeve duke u përhapur...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com