22 C
Shkoder,Albania
Sunday, September 24, 2017

Pas aksidentit me motor, reperi shqiptar shfaqet i plagosur

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi është përfshirë në një aksident me motorr në rrugën “ Komuna e Parisit” në Tiranë. Pas...

Këngëtarja shqiptare kalon natën me Neymar dhe Hamilton (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka kaluar momente të gëzueshme nën shoqërinë e pilotit Lewis Hamilton dhe futbollistit Neymar. Rita dhe dy yjet e sportit kanë...

Aksidentohet me motor reperi i njohur shqiptar

Arkimed Lushaj, reperi i njohur ndryshe si Stresi, ka pësuar mbrëmjen e djeshme në Tiranë një aksident. Mësohet se Stresi ka pësuar një aksident me...

Këngëtarja shqiptare “turpërohet” në mes të dasmës, ja çfarë i ndodh (VIDEO)

Ndonjëherë në skenë ndodhin edhe incidente, që vënë në siklet këngëtarët. Pikërisht kështu i ka ndodhur edhe Dana Dautit, e cila teksa ishte duke kënduar...

Pas humbjes së Ergit, Barbana Dini dedikim të veçantë për të atin: Ti je…...

Këngëtarja nga Shkodra, Barbana Dini, e cila nëntorin e kaluar humbi tragjikisht të vëllanë e vetëm, Ergi Dinin, është shembull për forcën që ajo...

Më në fund Çiljeta flet për lidhjen me futbollistin Alban Hoxha (FOTO)

Ylli i showbiz-it shqiptar Çiljeta Xhilaga ishte e ftuara e parë e emisionit “Wake Up” për këtë sezon të ri. Gjatë bisedës këngëtarja ka...

Aktorja hollivudiane puth kolegun në sy të burrit, ja si reagoi i shoqi (FOTO)

Dy netë më parë u ndanë çmimet “Emmy”, ama duhet pranuar se të gjithë vëmendjen e ka marrë aktorja Nicole Kidman. Kidman ishte e shoqëruar...

Del në dritë e vërteta, këngëtaren e njohur e vrau bashkëshorti (FOTO)

Prokurorisë iu deshën plot 18 muaj që ta zbulojë se vrasësi i këngëtares së njohur serbe Jelena Krsmanovic ndodhej në shtëpinë e saj. Zoran Marjanoviç...

Këngëtarja shqiptare fiton shumën marramendëse për një dasmë (VIDEO)

Kemi dëgjuar shpesh se këngëtarët fitojnë shuma të mëdha parash nga koncertet dhe aktivitetet muzikore. Një nga këta këngëtarë mesa duket është edhe këngëtarja...

Noizy në krah të modeles shqiptare që po “çmend” rrjetin. Ja çfarë thonë të...

Oriola Marashi është një nga modelet më të bukura shqiptare. Ajo ka treguar në Instagram se nuk do të jetë vetëm një modele. Modelja në këtë...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com