27 C
Shkoder,Albania
Sunday, July 23, 2017

Biznesmeni shqiptar “donzhuan” i femrave nuk ndalet, tërbon rrjetin me makinën luksoze që ka...

Biznesmeni shqiptar Fatmir Hysenbelliu, i shumë përfolur për lidhjet me vajzat seksi të showbiz, së fundmi u kap mat me Pamela Anderson teksa po...

Rikthehet në ekran Sonila Meço, ja kë do të zëvendësojë

Që prej mbylljes së televizionit “Agon Channel”, moderatorja e famshme Sonila Meço është zhdukur tërësisht nga ekrani, duke nxitur edhe kuriozitetin e publikut për angazhimin...

Kjo është shakaja që i kushtoi jetën polices 28-vjeçare

 Kishte vetëm 23 ditë që kishte nisur punën e re në polici, por një shaka e kolegut të saj i kushtoi jetën. 28-vjeçarja Umran...

E vërtetuar/ Këto lloj nënash rrisin fëmijë më të suksesshëm!

E mbani mend sesi kanë qenë prindërit me ju? A ju urdhëronin që të pastronit dhomën, të bënit punët dhe të fokusoheshit në gjërat...

Mjeku i pret kokën foshnjës, e tmerrshme çfarë ndodhi në sallën e lindjes (foto)

Emma Edwards është një nënë skoceze nga Wick, me një histori vërtetë shokuese. Shatorin e kaluar, gruaja u bë nënë për herë të parë...

I dhuroi veshkën një të panjohuri, kur e takon i ndryshon jeta përgjithmonë

Ashley McIntyre nuk e dinte se do t'i ndryshonte jeta. pasi i dhurojë veshkën e saj një të panjohuri. Vendimin për të dhuruar veshkën ajo...

Mendon se po flet me dashnorin, por i dërgon gabimisht foto nudo të fejuarit....

Rrjetet sociale shpesh bëhen edhe  arsye konfliktesh mes çifteve ashtu siç ka ndodhur edhe në rastin konkret. Gjatë bisedës së bërë në Whatsapp një vajzë...

Doktori që thotë se sistemi i imunitetit rikuperohet në 15 sekonda, ja teknika e...

Sipas doktorit të njohur rus, Dr. Sergei Bubnovkiy, sistemi juaj i imunitetit do të përmirësohet dukshëm nëse i vendosni këmbët në ujë të ftohët...

Tragjike: Vdes në mes të skenës këngëtarja e njohur (FOTO)

Është ndarë nga jeta këngëtarja e njohur Barbara Weldens. Këngëtarja franceze ka ndërruar jetë në skenën e koncertit ku po mbante një performancë. Raportohet se Weldens,...

A e dini se kush është kjo vajzë shqiptare? Sot e gjithë bota krenohet...

Nënë Tereza është një nga figurat që na bën të ndihemi krenar. Ajo lindi në Shkup, Maqedoni dhe u quajt nga prindërit e saj  Anjezë Gonxhe...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com