16 C
Shkoder,Albania
Sunday, April 30, 2017

Nëse partneri juaj ka këtë dëshirë, me shumë gjasa është duke ju tradhtuar

Mbani një sy gjithmonë te partneri juaj nëse dyshoni se ai ka një marëdhënie seksuale me një tjetër. Njerëzit jobesnik do të shkojnë aq larg...

FOTO/ Gjërat që një vajzë e viteve ‘90 ëndërronte…

Nëse jeni brez i viteve ’90 me siguri ky artikull do ju kthejë pas në kohë. Sot kohët kanë ndryshuar edhe fëmijët fatmirësisht kanë...

Kjo bukuroshe 20 vjeçare është milionerja më e re në botë

Është 20 vjeçare dhe miliarderja më e re në botë, ajo quhet Alexandra Andresen. Alexandra nga Norvegjia ka një trashëgimi prej 1.2 miliardë dollarë pasi...

I kërkon emigrantit nga Londra 50 euro dhe i premton takim në Shqipëri, por...

Emigrantët shqiptarë, sidomos ata në Angli, janë në “shënjestër” për t’u etiketuar si të pasur, megjithëse janë ata që kanë vuajtur dhe vuajnë më...

Çifti poston foton e këndshme, por njerëzit u tmerruan nga ajo që duket në...

Kur hyn ditët e sotme në rrjetet sociale je “i detyruar” të shohësh njoftimet, angazhimet, fejesat, martesat, ushqimet dhe pushimet e të tjerëve teksa...

Këta djem nuk u besuan syve kur panë se çfarë kishin tërhequr me grepin...

Nëse keni një shpërqendrim nga titulli, ne ju themi të mos përhapni panik, por vërtet ky peshkaqen gjigant është kapur nga një grep i...

FOTO/ Brenda shtëpisë 38 milion $ së Celine Dion

Ajo e ndërtoi shtëpinë e saj prej 1000 metër katrorësh në vitin 2010 me bashkëshortin e saj të ndjerë Rene Angelil. Celine Dion ka...

FOTO/ Njihuni me miliarderen më të vogël në botë

Është 20 vjeçare dhe miliarderia më vogël në botë. Ajo quhet Alexandra Andresen. Alexandra nga Norvegjia ka një trashëgimi prej 1.2 miliardë dollarë pasi babai...

Ky është një lojtar i madh. Mos vdis pa mësuar këto 7 fakte për...

Cristiano Ronaldon jemi mësuar ta shohim në fushë shpesh egoist. Por  Ronaldo nga ana tjetër është një humanist po ashtu. Më poshtë i keni 7 fakte...

Çmendet Enca, publikon FOTO duke pirë hashash në Amsterdam

Ajo është këngtëtarja më të pëlqyera të momentit aq sa konsiderohet edhe si “Mbretëresha e rrjeteve sociale” në shqipëri. Bëhet fjalë për Enca Haxhian, e...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com