16 C
Shkoder,Albania
Sunday, April 30, 2017

Zhvishet Ledina Çelo… nuk i lë asgjë imagjinatës (Foto)

Në festivalet në Shqipëri është e modës që prezantueset të ndryshojnë veshjen e tyre disa herë. Kjo është një traditë e vjetër që shpresohej të...

Dhimbjet e gjurit tani mund të kurohen në shtëpi, ndiqni këto udhëzime

Dhimbja në gju është padyshim një nga problemet më të zakonshme shëndetësore. Disa shkaqe të dhimbjeve të gjurit janë: Artriti Osteoartriti Artriti reumatoid Artriti septik Bursiti Cistet e gjurit Frakturat Gutta Dëmtimet dhe...

Publikohet fotoja, zbulohet fytyra enigmatike e drejtuesit të Aldo Morning Show

Ai ka një zë që çdo shqiptar e dallon menjëherë se kujt i përket, ndërsa për qindra mijëra persona të tjerë, fytyra e drejtuesit...

Pornostaret këshillojnë: Ja çfarë duhet të bëni për një seks perfekt

Seksi është diçka i mirë që sjell kënaqësi, por nuk është një garë për të arritur vijën e finishit. Ne të gjithë kryejmë marrëdhënie...

Ushqimet që duhet të konsumoni për një gjumë të qetë

Ka disa ushqime që ju ndihmojnë të ulni pagjumësinë dhe çrregullimet e gjumit dhe ju bëjnë të flini më mirë, duke rritur cilësinë e...

Konfirmon shkenca: Ja 7 arsye bindëse pse duhet të konsumoni kanellë

Përveçse bën ëmbëlsirat më të shijshme, kanella ndihmon në luftimin e disa sëmundjeve, kanë zbuluar studimet e ndryshme. Lufton diabetin Studimet e kryera në lidhje me...

Bekim Balajn s’e keni parë kurrë kështu, i këndon Ildës: Hajde, hajde nuse n’Shkodër

Bekim Balaj duket se ka aftësi shumë të mira jo vetëm në futboll, por edhe në këndim. Përveçse një sulmues i mirë, Bekim Balaj...

Këngëtarja shqiptare më e famshme në Greqi del nudo: Krenare për origjinën time

Eleni Foureira, këngëtarja me origjinë shqiptare që jeton në Greqi, ka pozuar nudo për revistën Down Town. Këngëtarja bukuroshe flet për jetën personale dhe atë...

Këto janë produktet që s’duhet t’i konsumoni para gjumit

Një gjumë i mirë gjatë natës, nuk është i rëndësishëm vetëm për shëndetin tuaj, por po ashtu siguron që gjatë ditës së nesërme të...

Kurrë mos i injoroni dhimbjet në këto zona të trupit

Dhimbja është një shenjë e zakonshme që tregon se trupi juaj është duke kaluar vështirësi. Ilaçet qetësuese janë ideja e parë që ju shkon...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com