23 C
Shkoder,Albania
Friday, August 18, 2017

Ushqimet më të këqija për zemrën

Evitoni këto ushqime që të jeni më të shëndetshëm Që të mbani zemrën dhe sistemin tuaj kardovaskular të shëndetshëm për vitet që do të vijnë...

Femrat që bëjnë këtë veprim gjatë marrëdhënies seksuale, tradhëtojnë më shumë

Seksi është një pjesë e rëndësishme e çdo lidhjeje, një moment kur ju dhe partneri ndiheni më pranë dhe më të lidhur me njëri-tjetrin. Por...

Ushqimet që pastrojnë organizmin nga nikotina

Duhanpirësit, mund ti ndihmojmë trupit të tyre përmes disa ushqimesh për të cilat mjekët thonë se pastron trupin sadopak nga nikotina. Nikotina është substanca kimike...

Shkencëtarët zbulojnë ilaçin që iu duhet të gjithëve

Dieta mesdhetare, e pasuruar me një nga përbërësit kryesorë që është vaji i ullirit, është më i miri për zemrën. Shtimi në këtë dietë, të...

9 gjërat e çuditshme në trupin tonë që askush nuk dyshonte se janë mekanizma...

Trupi ynë është një grup kompleks i cikleve të shumta dhe sistemeve biologjike që shpesh mund të jetë i vështirë për t'u kuptuar. Një...

Më shumë para nuk na bëjnë gjithmonë më të lumtur

Shkencëtarët nga Universiteti Warwick i Anglisë dhe Universiteti i Minessotas, SHBA argumentojnë se shtimi i parave nuk mund të na bëjë të lumtur. Deri...

Shtoni pak kripë në shampo dhe shihni rezultatin e pabesueshëm!

Nëse keni flokë të yndyrshëm, që bëhen për t’u larë brenda ditës, provojeni këtë truk! Shtoni pak kripë të trashë në shampon e zakonshme...

Shkencëtarët zbulojnë efektet e çamçakëzit në qetësimin e dhimbjeve të lindjes cezariane

Lindja me prerje cezariane, e njohur ndryshe me termin mjekësor ‘’Seksioni C’’, është kthyer së fundmi në fomën më të preferuar të lindjes për...

“Dikur të mbaja me karamele”, djali shpërthen ndaj Luanës pas kësaj fotoje

Luana Vjollca është një ndër moderatorët më seksi në Shqipëri. Me format e saj trupore ajo ka arritur që të bëjë për vete shumë...

Rrëfim erotik +16 /Komshiu im më bën të harroj burrin, por ….

Një tjetër histori tradhtie është bërë publike në rubrikën e psikologes së “The Sun”. Kësaj here, një grua e martuar e tradhton burrin me...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com