20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

53-vjeçarja nga Tamara: Më vlon gjaku për dhëndrin 33-vjeçar, nuk i rezistoj kur ai...

Një grua në moshë të mesme thotë se ka 4 vite që ka ndjenja për partnerin e së bijës, i cili ka thuajse gjysmën...

Mimoza Shkodra dhe Seldi e pranojnë hapur që… (FOTO)

Ata janë çift! Pas disa fotografive që qarkulluan në rrjetet sociale kohë më parë, ku këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë parë sëbashku, ka...

Këto ushqime ju shtojnë dëshirën për seks

Kjo është një listë me produktet më të mira afrodiziake, të cilat duhet t'i përfshini në menunë tuaj të përditshme për të përmirësuar jetën...

Trondit 27-vjeçarja: Po bëj seks të çmendur me tre kolegë, por i dashuri…

Një femër 27-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, jetën e saj erotike me meshkuj. Ajo ka thënë se momentalisht po bën seks me tre...

Meshkuj, mësojini këto 3 mënyra që garantojnë orgazmën e saj

Ndërsa orgazmat femërore janë të mrekullueshme, nganjëherë arritja e tyre mund të jetë pjesa më e vështirë. Një studim i botuar në “Journal of Sex...

3 mënyra që garantojnë orgazmën e saj, çdo HERË!

Ndërsa orgazmat femërore janë të mrekullueshme, nganjëherë arritja e tyre mund të jetë pjesa më e vështirë. Një studim i botuar në “Journal of Sex...

Meshkuj, 64% e femrave do të çmenden pas jush nëse bëni vetëm KËTË

Djemtë e këqinj, (ju pëlqen ose jo), shumica e femrave i duan. Ose të paktën këtë mendojnë. Një studim i kohëve të fundit ka gjetur...

“Shoku i ngushtë i vëllait më mori virgjërinë në makinë”, milotësja: Tani kërkon ekstremin…

Një 17-vjeçare nga Miloti ka rrëfyer historinë e dashurisë së saj të parë, e cila nuk po shkon siç e kishte ëndërruar. Ja historia...

Çfarë dhurate morën për dasmën Besi dhe Xhensila nga Ilir Meta? (VIDEO)

Në mesin e qindra të ftuarve në dasmën e Besit dhe Xhensilës ishin edhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta me bashkëshorten Monika Kryemadhi. https://www.youtube.com/watch?v=qDUxCVaveHM Lidhur me dhuratën...

Zhvishet Fjolla Morina dhe…Ja kush është aktori që i bën shoqëri (FOTO)

Këngëtarja Fjolla Morina vijon akoma plazhin. Morina është parë në Dhërmi. Pas lindjes së fëmijës së dytë, rreth dy vite më parë, Fjolla mori disa kilogramë...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com