23 C
Shkoder,Albania
Friday, August 18, 2017

“Më kapi me forcë dhe ma futi në gjysëm, a kam ngelur shtatzënë?”, Olti...

Një koment i Olti Currit sipër një mesazhi shqetësues i një vajze 19 -vjeçare që kërkonte ndihmë pasi e kishin përdhunuar ka ngjallur polemika...

Gjyste Vulaj rrëfen problemin që i ndodh çdo natë, por ajo sërish nuk heq...

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo ka vite të tëra në skenën shqiptare ndërkohë që mendohet të jetë edhe...

Moderatorja shqiptare s’duron më: Vij era njeri, nuk gjeta as tullac e as boss...

Moderatorja e njohur shqiptare s’ka duruar më dhe ka shkruar troç për kritikët e ndjekësit në Instagram. Roza Lati ka publikuar një foto të pasaportës...

“Bëj seks të fshehtë me vëllain e të dashurit, por ai po më kërkon...

Një 19-vjeçare është gjendur para një situate të komplikuar, të cilën e ka krijuar vetë. Prej disa muajsh ajo ka filluar të këtë një...

Ky është qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (FOTO)

Sinopi është një ndër qytetet më të qeta në Turqi, edhe pse drejtuesit ankohen se ka pak investime në infrastrukturën e qytetit. Sinopi është qyteti...

Turiste apo prostituta të lira? Ja vendet ku bëhet seks në publik (foto)

Sipas Daily Star nuk është nevoja që të kërkoni për prostituta nëpër plazhe, pasi vetë turistet po e marrin përsipër këtë “profesion”. Dhjetëra turiste...

Kërkoi prostitutë, por shokohet kur hap derën e hotelit

Kur përballesh me gruan në dhomën e hotelit, ndërkohë që je duke pritur një prostitutë. Një burrë nga Illinois i Shteteve të Bashkuara të...

Ekspertët tregojnë çfarë i ndodh vaginës kur nuk bëni seks mjaftueshëm

shtë një gjendje e dhimbshme, që ju shkakton kruarje të forta dhe djegie atje poshtë. Dhe nuk bëhet fjalë për sëmundje seksualisht të transmetueshme. Bëhet...

Kjo formulë e thjeshtë përdoret nga miliarderët dhe mund të të përmirësojë jetën

Parimi i Paretos Në vitin 1896, ekonomisti italian Vilfredo Pareto botoi vëzhgimet e tij se 20% e inputeve janë përgjegjës për 80 përqind të rezultateve...

FOTOT/ E mbani mend vajzën e dajës tek Ezeli? S’do ta besoni ndryshimin e...

Aktorja e njohur turke, Burçin Terzioglu, ka pësuar një transformim dramatik falë ndërhyrjeve të fundit në fytyrën e saj. Transformimin e habitshëm e ka...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com