20-vjeçari fiton lotarinë miliona dollarë

Një 20-vjeçar nga Florida e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka fituar lotarinë prej 451.

Çmim marramendës! Ja sa ka kushtuar unaza e Adelina Tahirit

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri është ndër vajzat e vetme të shoëbizit shqiptar që u.

Angela Martini: U zgjuam një mëngjes dhe thamë ‘le të martohemi’

Ajo është shqiptarja më provokuese në këtë planet… Quhet Angela Martini dhe e ka vendosur.

Bukuroshja shqiptare “terbon” rrjetin me fotot seksi

Bëhet fjalë për bukuroshen shqiptare e cila jeton në Itali Irid Oxa.Kjo e fundit është.

U bë VIP, e dashura e Erik Fullanit me bodyguard personal

Prej pak ditësh është publike edhe lidhja e tij me një bionde të bukur. Edhe.

Këta telefona tani mund t’i lani në ujë

Edhe pse teknologjia po tenton të perfeksionohet në lidhje me rezistencën ndaj ujit, të celularëve.

Moderatorja tallet keq me Seldin

Pak muaj më parë, këngëtari Seldi Qalliu dhe e dashura e tij Mimoza Shkodra morën.

Këngëtarja e njohur tregon defektin që ka në trup dhe që nuk i pëlqen

Nora Istrefi, e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” në “Top Channel”, është pyetur nga.

Vajza e Eli Farës nuk përmbahet, thuajse e zhveshur

Vajza e këngëtares së njohur Eli Farës, Marina, e ka pritur ndryshe këtë fillim viti..

“Kryej marrëdhënie me shokun tim, por….”

Një vajzë e re i ka shkruar psikologes së The Sun për t’i kërkuar një.