27 C
Shkoder,Albania
Sunday, July 23, 2017

Vajza e akuzon se “i futi duart”, djali nxjerr thikën dhe e ther në...

Një ngjarje e rëndë është filmuar nga kamerat e sigurisë të një autobusi publik në Pekin ku një vajzë që ishte pasagjere goditet befas...

Kam katër fëmijë të rritur që ende jetojnë me mua. Pjesën tjetër e merrni...

Linda dy binjakë dhe jeta ime ndryshoi, nxora nga shtëpia edhe dy macet e mia se nuk i përballoja dot.  Doja që  shtëpia të...

Receta e shkruar në Bibël, ilaçi mrekullibërës që kuron të gjithë sëmundjet

Pemët e ullirit janë përdorur si ushqim dhe ilaç në të gjithë botën. Janë kultivuar që në lashtësi, për shkak se gjethet e ullinjve...

Vajza kujdes me këto veprime menjëherë pas aktit

Për një çift marrëdhëniet seksuale janë një ndër pikat kyçe që kjo lidhje të zgjasë. Teksa të gjithë mundohemi ose mendojmë si të kënaqemi vetë...

Agron Llakaj gënjeu: Aktorja tregon arsyen e vërtetë të largimit nga puna

Rudina Dembacaj është larguar nga Al Pazar gati dy vite më parë dhe gjatë asaj kohe në media u shkrua për një zënkë mes...

Dënimi me 6 muaj burg për biznesmenin, kris marrëdhënien e motrave Vjollca

Dënimi i Krenar Çoçajt me gjashtë muaj burg dhe përfshirja e Getoar Selimit në këtë çështje në pozicionin e dëshmitarit, që rrëfeu rrahjen e...

Pasi largohet nga Shqipëria Floriana Garo na prezanton mikun e saj më të ri...

Floriana Garo ka konfirmuar publikisht se do të largohet nga vendi, pas fejesës me avokatin shqiptar që jeton prej vitesh në Amerikë, moderatorja ka...

Këngëtari i njohur shqiptar vdiq tragjikisht me motor, e motra prek me deklaratën e...

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Barbana Dini, pas humbjes së vëllait, këngëtarit Ergi Dini  në një aksident tragjik para 1 viti e gjysëm...

Cili çift ju duket më i lumturi? Ja çfarë thotë zgjedhja që bëtë për...

1.Nëse mendoni se ky është çifti më i lumtur atëherë ju doni t’ia tregoni gjithë botës sesa krenarë jeni për partnerin tuaj.Jeni e pavarur,...

Shqiptari donte të martohej për letra në Angli, kontrata që i jep vajza e...

Të gjithë shqiptarët e dinë tashmë sagën e sakrificave të emigrantëve, sidomos në Angli, për të përfituar nënshtetësinë e huaj. Kjo është kopja e kontratës...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com