23 C
Shkoder,Albania
Monday, July 24, 2017

Kjo është diferenca ideale në moshë për një martesë të suksesshme

Sipas një studimi të ri, çifti ideal për riprodhim, është i formuar nga një burrë që është 6 vjet më i madh se partnerja...

Drekë familjare/Çfarë bën Armina kur i ati dhe Shkëlzeni flasin për “politikë”? (foto)

Komunikimin virtual Armina Mevlani e ka një prej armëve të saj më forta. Suksesin në biznes e ka arritur edhe falë rrjeteve sociale dhe...

Të rinjtë bëjnë “namin” tek Rana e Hedhun, shikoni çfarë kanë shpikur për t’u...

Më mirë të dish apo të kesh? Me sa duket, është e vërtetë që më mirë të dish sesa të kesh dhe këta të...

Mënyra si i keni larë flokët deri sot ka qenë e gabuar

Kur bëhet fjalë për të larë flokët ka vajza të cilat përdorin 5 produkte në të njëjtën kohë. Si fillim shampon, pastaj balsamin, pastaj...

Njerëzit që preken për çdo gjë dhe qajnë, kanë cilësi të veçantë madje duhet...

Një qenie njerëzore nuk është aq e paprekshme, saqë të mos ndiejë dhimbje dhe gëzim. Madje ka shumë rrethana që gjendja emocionale e njerëzve mund...

Njerëzit e zgjuar dështojnë në testin e patentës, arsyeja befasuese

Njerëzit të cilët kanë një diplomë ose certifikime të tjera pasuniversitare kanë më shumë mundësi që të dështojnë në provimin e patentës sesa njerëzit...

Vajza, para se të humbni virgjërinë, duhet patjetër të lexoni këtë!

Femrat me përvojë kanë vendosur të flasin dhe t’ua zbulojnë damave të reja, të cilat akoma nuk kanë pasur marrëdhënie intime, të gjitha hollësitë...

Femrat me përvojë zbulojnë teknikën “magjike” për arritjen e orgazmës së shumëfishtë

Tani në zbulimin e këtij misteri na ndihmon studimi i ri i platformës “Omgyes”, të cilin e ka udhëhequr Debby Herbenick. Në këtë hulumtim...

Misteri i anijes në Trekëndëshin e Bermudës: Ajo u gjet e braktisur, por brenda...

Trekëndëshi i Bermudës, rebelimi apo edhe piratët, të gjitha këto teori besohet se kanë lidhje me zhdukjen e anijes Karol A. Deering. Megjithatë, gati 100...

Ardit Gjebrea ka guxuar pak në këtë aventurë që ka bërë me Annën

U bënë disa ditë që, moderatorin Ardit Gjebrea, e shohim vetëm në shoqërinë e vajzës së tij Annës, duke pushuar, në mënyrën e tyre....
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com