22 C
Shkoder,Albania
Sunday, September 24, 2017

Meshkuj, 64% e femrave do të çmenden pas jush nëse bëni vetëm KËTË

Djemtë e këqinj, (ju pëlqen ose jo), shumica e femrave i duan. Ose të paktën këtë mendojnë. Një studim i kohëve të fundit ka gjetur...

“Shoku i ngushtë i vëllait më mori virgjërinë në makinë”, milotësja: Tani kërkon ekstremin…

Një 17-vjeçare nga Miloti ka rrëfyer historinë e dashurisë së saj të parë, e cila nuk po shkon siç e kishte ëndërruar. Ja historia...

Çfarë dhurate morën për dasmën Besi dhe Xhensila nga Ilir Meta? (VIDEO)

Në mesin e qindra të ftuarve në dasmën e Besit dhe Xhensilës ishin edhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta me bashkëshorten Monika Kryemadhi. https://www.youtube.com/watch?v=qDUxCVaveHM Lidhur me dhuratën...

Zhvishet Fjolla Morina dhe…Ja kush është aktori që i bën shoqëri (FOTO)

Këngëtarja Fjolla Morina vijon akoma plazhin. Morina është parë në Dhërmi. Pas lindjes së fëmijës së dytë, rreth dy vite më parë, Fjolla mori disa kilogramë...

Shkodranja: Jam 27 vjeçe, por ndjehem si 50. Qaj, por nënën s’do ta braktis...

Një vajzë 27-vjeçare i ka dedikuar jetën nënës së saj të sëmurë. Historia e tepër prekëse është rrëfyer në “ShkodraNews”. “Përshëndetje admin. Unë që ju...

Blendi Fevziu: Të ftuarit që kam dashur “t’i rrah” në emision

Gazetari, moderatori dhe shkrimtari Blendi Fevziu, etiketohet me humor edhe për incidentin që pati me Artan Lamen gjatë një emisioni, ku u detyrua t’i...

“8 vite me të dashurin, por e tradhëtoj me dhjetra meshkuj. Me kolegun e...

Letra e vajzës: E kam bërë me tre meshkuj që takova në punë, edhe pse kam një të dashur që më do. Shoqja ime mendon...

“Shoqja mbeti shtatzënë, ai e braktisi. Por ende bëjnë marrëdhënie seksuale me njeri-tjetrin”

Letra e vajzës: Obsesioni i shoqes time të ngushtë me ish-in e saj ka shkatërruar miqësinë tonë. Unë jam 24 vjeçe, shoqja ime është 25...

“Jam shtatzënë, por çmendem pas kunatit. Erdhi kur isha vetëm dhe më…”

Letra e vajzës: E dua të dashurin tim me gjithë zemër, por kohët e fundit kam ndjenja për vëllain e tij. Jemi bashkë prej tre...

Marina Vjollca: Çfarë më tha Manushi në telefon kur mori vesh që u largova

Pas 10 vitesh  Marina dhe “Proçesi Sportiv” kanë përfunduar bashkëpunimin. Por jo miqësia e Marinës me Edi Manushin. E ftuar sot në “Xing me...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com