Shkodër, burri shtrihet për të pushuar në lulishte por humb jeten papritur

Një person i pajetë është gjetur nga policia e Shkodrës pak çaste më parë. Bëhet.

Po bënte vrap në shetitoren e Shirokës, humb jeten 48 vjeçari nga Shkodra

Një 48 vjeçar nga qyteti i Shkodrës ka humbur jeten në shetitoren e Shirokës. I.

Biznesmeni shkodran përfundon në pranga, kapet me kokainë dhe 60.000 euro

Një shqiptar është arrestuar këtë të premte në Italinë fqinje për trafik droge. Siç raportojnë.

Policia përgënjeshtron lajmin se kreu i PD-së Basha po survejohet: Spekulim mediatik

Përgënjeshtrim rreth lajmit se familja Basha mbahet nën survejim – përmbajtja e shkrimit, një spekulim.

Po survejohet nga policia, por ja lëvizja që po bën Basha në këto momente

Pas lajmit te bujshem se Lulzim Basha dhe familja e tij janë duke u mbajtur.

Trondit ish-presidenti shqiptar: Urdhrin për lirimin e Saimir Tahirit e dha…

Ish Presidenti Bujar Nishani ka bere nje deklarate te forte lidhur me ato qe di.

Dyshohet se masakruan Ardian Kallamin, pezullohen Shefi i Komisariatit Vau Dejes dhe 2 policë

Lidhur me ngjarjen ku u gjet i vetëvarur shtetasi A.K., 47 vjeç, i shoqëruar për.

Helikopteri i ushtrisë urgjent drejt Bulqizës, e rëndë ajo që ka ndodhur aty

Një minator dhe një zjarrmëtar kanë mbetur të plagosur sot në minierën e Bulqizës, në.

Ndahet nga jeta në lule të rinisë 22-vjeçari nga Shkodra që u përplas me motor

Ndahet nga jeta 22 vjeçari Rigert Palushi. I riu u aksidentua pak ore me pare.

Ku është Agron Xhafaj? Pyetja që po turbullon mendjet e shqiptarëve. Ja ç’po ndodh

Gazetarja e njohur e kronikës Dorjana Bezat, ngre një pyetje që në fakt jo pak.