A e dini se çfarë i ka ndodhur babales që ishte në audiopërgjimin e vëllait të Fatmir Xhafajt?

Ai u be i njohur pas publikimit te audiopergjimit per vellane e Fatmir Xhafajt, minister.

Ndodh sërish e papritura me motin, sinoptikanët: Kujdes pas mesditës sepse…

Sinoptikanet e Meteoalb thone se ditët vijuese duke përfshirë edhe fundjavën pritet te kete qëndrueshmëri.

Shqiptarët vjedhin shtëpinë e yllit të Barcelonës, publikohen pamjet e plota

Janë publikuar pamjet e arrestimit nga policia katalanase e një grupi kriminal që kishin kryer.

Nuk duroi dot atë që i ndodhi këtë vit, burri nga Fieri bën veprimin fatal dhe lë jetim 3 fëmijët e tij

Nuk ka duruar dot faktin se brenda nje viti Zoti i mori nenen dhe babane..

Ja i kujt ishte lokali që u dogj te Rana e Hedhun, skandali që denoncoi pronari para pak kohësh

Denoncoi skandalin e pronave në Lezhë, i digjet lokali gjatë natës se te merkures. Lokali në.

Mediat italiane: Qeveria Rama po dridhet

Mediat italiane shkruajne per skandalin me vellain e ministrit Fatmir Xhafaj dhe protestat qe thuhet.

Monedha e famshme që po bën milionerë edhe shqiptarët, gjenden shuma të mëdha eurosh. 5 personave u…

Keni degjuar per monedhen Bitcoin? Edhe shume shqiptare po bejne namin me të duke fituar.

Trondit ish-presidenti shqiptar: Urdhrin për lirimin e Saimir Tahirit e dha…

Ish Presidenti Bujar Nishani ka bere nje deklarate te forte lidhur me ato qe di.

Policia serbe ndalon këngëtaren shqiptare në kufi, ja veprat e dyshimta që i gjetën

Kufitarët serbë po kontrollojnë në detaje autobusin e ekipit nga Kosova që pritet të marrë.

Trondit Artan Hoxha: Kur u vodhen shtëpitë e 3 ministrave në Tiranë, u zbulua se…

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka zbuluar se në vitin 2016, nga grupe shumë të sofistikuar.