Tmerr, nxënësi hidhet nga dritarja e shtëpisë, u tremb nga mësuesja se…

Një ngjarje e rende ka ndodhur sot kur nje nxënës i klasës së shtatë të.

Ish-zyrtari i PD për 8 vjet dërgohet në gjyq, ja milionat që fshehu dhe…

Ish zyrtari i PD, fshehu miliona pasuri, fshihte bizneset ne emer te nje personi tjeter..

Nuk do e besoni çfarë do ndodhë në Shqipëri këto ditë, kujdes gjatë drekës

Pjesa më e madhe e Europës, duke përfshirë këtu edhe Europën Juglindore dhe Shqipërinë, do.

Nga Perashi në Kiras, OSHEE-ja ka një njoftim urgjent për të gjithë shkodranët: Nesër…

Në kuadër të planit të punimeve të planifikuara për mirëmbajtjen e rrjetit të shpërndarjes, Operatori.

Aksident i frikshëm në autostradë, ka të plagosur…

Aksident masiv në aksin Fushë Krujë-Vorë. Mësohet se 3 automjete janë përplasur me njeri-tjetrin, për.

Më pranë luftës se kurrë më parë! Trump merr vendimin “bombë” për…

Donald Trump e ka hedhur botën më afër konfliktit duke e quajtur një marrëveshje thelbësore.

Aksidenti tragjik/ Policia e Shkodrës jep detaje, drejtuesja e mjetit shoqërohet në komisariat

Njoftimi i Dretjorisë së Policisë Shkodër: Më datë 24.04.2018, ora 15:05, ka ardhur një telefonatë.

U vra se i trembej vettingut, dy firmat e dyshimta që frikësuan inspektorin e Fierit

Edhe pse grupi hetimor nuk ka dalë akoma zyrtarisht me verzion për shkakun e vetëvrasjes.

Aksidenti me vdekje në Shkodër, publikohen pamjet nga vendngjarja

Mesohet se i aksidentuari eshte Lush Deda 70 vjec. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen Bahcallek.

O Zot sa e trishtë, e vërteta tronditëse për policin që vrau veten në Fier pas pune

Zbulohet nje tjeter detaj i trishte per inspektorin e policise në Fier qe vrau veten.