I kishte ikur nga shtëpia prej 3 ditësh, gruaja gjen rastësisht burrin dhe ndez kujën

Gjendet i pajetë, i mbytur në kanal një i moshuar i cili rezultonte i larguar.

‘I shtypi një 15-vjeçar dhe iku”, si ndodhi aksidenti tragjik me 2 të vdekur këtë natë

Aksidenti i rende me dy te vdekur sot ne Burrel dyshohet se u shkaktuar nga.

Mijëra euro dhuratë nga motra për gjyqtarin, avokati: Tregon vllazëri të shëndetshme

Nga Besar Likmeta Komisioni i Pavarur i Kualifikimit hapi siparin e procesit të rivlerësimit të.

Edi Rama e “kurorëzon veten mbret. Pret monedhat e reja me emrin e tij (foto)

Kryeministri Edi Rama njihet për narcizmin që e karakterizon, por jo se arrin deri në.

Agron Hetoja që përmbyti Shkodrën për të vjedhur miliona euro. Drejtori i KESH po falimenton energjinë me vjedhje masive

Nëse ka ndonjë drejtor të etur për para dhe fonde, ai është Agron Hetoja. Hetoja,.

“I urreja shumë”, policia hyn në shtëpi, shokohet kur zbulon çfarë i kishte bërë prindërve

Ai vrau nënën e tij dhe më pas babanë me një armë zjarri. “E bëra.

Donin të shkonin tek kushërinjtë, fëmijët futen në lumë dhe…Tmerri që ndodhi pak më parë (emrat)

Zbardhet ngjarja! Fran Gjoka eshte heroi qe i shpetoi femijet ne lumin Kir. Albert Bardhi.

Dy fëmijë tentojnë të “presin” lumin Kir, ndodh hataja! Por më pas…

Dy femije dhe nje shtetas i rritur jane shpetuar nga forcat Shqiponja te policise Shkoder.

Revolta e priftit të Velipojës: Gjendja tejet e rëndë. Përgjegjësi s’ka! Lajmet nuk e pasqyrojnë

Prifti i Velipojës, dom Marian Gega përmes fotove ka sjellë panoramën e zymtë të zonës.

E bujshme/ 5 vite nuk folën me gojë, sot Fevziu i shkon në zyrë Berishës (foto)

Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha pati një takim ditën e sotme me ambasadorin amerikan Donald.