Masa të papritura/ Rama frikë nga arrestimet!?

Deputetët e Partisë Socialiste kanë depozituar propozimet për ndryshimet në rregulloren e Kuvendit për të.

23 vjeç dhe aksioner në 2 kompani, djali i Vangjush Dakos ‘tërbon’ rrjetin, blen makinën me çmimin marramendës

Xhulio Dako është djali 23-vjeçar i kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dakos. Megjithëse kaq i ri.

Arrestohen 11 mafiozë shqiptarë në SHBA

Një operacion masiv në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka çuar në pranga 11 shqiptarë.

Djemtë e West Side Family realizojnë dëshirën e Dr. Florit, Landi dhe Armiri zbulojnë kujt i dedikohet kënga

West Side Family mbetet pa dyshim grupi më i dashur i muzikës shqiptare. Së fundmi.

Kush është gruaja e biznesmenit shqiptar që ha me pirun të florinjtë

Tashmë Instagrami është bërë një media në të cilën personazhe të njohur shqiptarë dhe të.

Reshjet e shiut mbushin me ujë lagjen në Shkodër, ja çfarë detyrohen të bëjnë banorët

Reshjet e shiut të rëna gjatë natës së mbrëmshme dhe ditës së sotme kanë krijuar.

Ekzekutohet me 15 plumba organizatori i arratisjeve të Alket Rizait

Persona të panjohur kanë ekzekutuar me 15 plumba një prej emrave më të lakuar të.

Largoni fëmijët e qeshni me lot! Dështimi i korçarit: Era e fortë i pezullon ‘varrimin’ e Edi Ramës

‘Sot më 17 Janar 2018 është 550 vjetori i vdekjes së Gjergj Kastriot Skenderbeut. Por.

Italia hap dyert në janar për 30 mijë punonjës sezonalë, ja Dekreti i Flukseve

Është botuar në Gazetën Zyrtare Itali, Dekreti i Flukseve për vitin 2018, hyrja e punonjësve jokomunitarë.

Nuk ndalet Rama, krijova UÇK-në/ Reagon ministria e Jashtme ruse …

Kryeministri Edi Rama duket se ka bërë disa deklarata të çuditshme. Kjo referuar një reagimi.