26 C
Shkoder,Albania
Saturday, July 22, 2017

Ja si do të jetë moti në fundjavë

Nëse keni bërë plane për të shkuar në det mendohuni dy herë, pasi moti do të jetë me kapriço. Fundjava dhe java tjetër dominohen kryesisht...

Mustafaj: Zgjedhjet në PD, farsë e Bashës

Ish-ministri dhe ish -deputeti i Partisë Demokratike, Besnik Mustafaj, një ndër kritikët e Lulzim Bashës pas humbjes në 25 qershor, i cilëson zgjedhjet e...

Ademi mohon” vetveten”. Kujt po i bën presion tek Vllaznia kryebashkiakja ??

Kryetarja e bashkisë mohon se ka dërguar në prokurori emra lojtarësh apo ish lojtarësh të Vllaznisë për trukime ndeshjesh për sezonin e kaluar. Kryebashkiakja...

Nishani mban fjalimin e fundit

Presidenti në ikje i Republikës, Bujar Nishani ka mbajtur këtë të premte fjalimin e fundit në këtë post. Në fjalën e tij, Nishani është shprehur...

Saimir Tahiri ministër i Brendshëm në shtator? Marrin fund dilemat.

Kryetari i PS-së së Tiranës Saimir Tahiri zhvilloi një bashkëbisedim me të rinjtë e FRESSH, në kampingun e Jalës duke u dhënë përgjigje disa...

“Avioni po rrëzohet, nëse ndodh gjë…”

Në momentin tmerrues kur avioni me 180 pasagjerë po binte pikiatë drejt detit të dielën, një nënë i dërgoi bashkëshortit atë që ajo besonte...

“Rrugët janë plot me trupa të vdekur, po i hanë qentë”

Qyteti i Raqqas në Siri dhe fshatrat e tij thuajse janë rrënuar plotësisht nga luftimet e ashpra midis të ashtuquajturit Shteti Islamik dhe trupave...

Rusja e mbytur në Ksamil ka plagë në kokë dhe trup, ja ku dyshon...

Publikohen detaje të reja lidhur me vdekjen tragjike të adoleshentes ruse qe u gjet e pajetë në afërsi të "3 Ishujve" në Ksamil. Mjekët thanë se...

Biznesmenja që rrahu gazetarin, lëviz lirisht në “Bllok” edhe pse rezulton e shpallur në...

Pasi emisioni “Stop” transmetoi një video ku administratorja e "Euroteam" Mirela Topulli dhunonte gazetarin investigativ Genci Angjellari, biznesmenja u shpall në kërkim. Angjellari dhe stafi i...

“Ngrirja” e Vllaznisë, Ademi: Arbitrazhi Tregtar mashtroi për të dëmtuar klubin, prokuroria të ndërhyjë

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka reaguar sot për çështjen “Vllaznia” duke thënë se Qendra e Arbitrazhit Tregtar ka dhënë një vendim të padrejtë...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com