13 C
Shkoder,Albania
Tuesday, November 21, 2017

E turpshme/ Deputeti i Bashës kërkon 20 milion lekë nga portali informativ

Gjykata e rrethit në Tiranë ka “rrëzuar” sot në mesditë padinë e deputetit të Bashës, Ervin Salianji ndaj agjencisë së lajmeve CityNews.al. Disa muaj më parë...

“Lajthit” Nard Ndoka: Rama është le**n, Tahiri qen dhe Ahmetaj… (foto)

Deputeti Nard Ndoka ka akuzuar qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama për situatën e kanabizimit dhe trafikut të drogës në vend. Përmes një postimi në rrjete...

“Rama, vrite frikën dhe fol, nuk ta kemi borxh një tjetër `97”

Kreu i grupit parlamentar te LSI Petrit Vasili ka paralajmeruar sot nje tjeter vit te mbrapsht 97. Ne nje status ne rrjetet sociale i...

Berisha plas “bombën”, ja çfarë zbulohet tjetër në përgjimet e EULEX për Vangjush Dakon

Nje dite pasi kreu i PD Lulzim Basha, tha se Vangjush Dako eshte regjistruar ne pergjime ne biseda me banda kriminale qe blejne vota,...

FBI dhe ekspertët e BE gjurmojnë udhëtimet e shpenzimet e Shkelzen Berishës dhe Arminës...

Me sa duket zbatimi i Reformës në Drejtësi dhe Vettingut po shkon në drejtimin e duhur. Pasi po merr kuptim me ndjekjen e parave...

Aksidenti në Lezhë-Tiranë, vdes tragjikisht 23-vjeçarja (ja emri)

Dalin te tjera detaje nga aksidenti ne mbikalimin e Lacit, qe i mori jeten nje kembesoreje . Sipas burimeve, viktima eshte shtetasja Davida Ndoj, 23...

I dënuari që u gjet i varur në Shënkoll ishte nga Shkodra (emri)

Një i dënuar nga Shkodra është gjendur i varur ne burgun e Shënkollit. 20 vjeçari Florian Kodra u gjet i pajetë në banjo burgut. Ishte i...

Tmerr në burgun e Shën Kollit, i riu gjendet në dush i…

Një ngjarje e rende raportohet nga burgu i Shen Kollit ne Lezhe. Nje 20-vjeçar, i cili vuante dënimin është gjendur i varur, raporton "bw". Nuk dihet...

Ish-ministri nxjerr emrat që ka ‘shitur’ Rama: Duhet rrëzuar ‘përbindëshi’

Ish ministri i shkarkuar nga Rama, ka dale me nje thirrje te forte per ta rrezuar...Ylli Manjani u eshte drejtuar shqiptareve se nuk ka...

I vdiq vajza, aktori i njohur “shpërthen” ndaj portaleve: Hë mos qofshi

Teksa mediat online ne Kosove nxituan te jepnin shkakun e vdekjes se vajzes se aktorit te njohur nga Kosova, si shkak i mbidozes, kjo...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com