Vllaznia e re, ja kush qëndron dhe largohet nga skuadra

Te Vllaznia mesa duket është vendosur për lojtarët që do të largohen nga skuadra dhe.

Befason Kryemadhi: 99.9% e LSI-së nuk e beson Bashën

Lëvizja Socialiste për Integrim nuk e beson Lulzim Bashën, ishte ajo që Monika Kryemadhi tha.

“Hall apo qejf të jesh gruaja e kryeministrit?”, ja si përgjigjet Linda Rama

Bashkëshortja e Edi Ramës është sonte e ftuar në emisionin “Piter Pan”, ndërsa nuk kanë.

Dyshonte se kishte lidhje me bashkëshorten e tij të ndjerë, shqiptari i merr jetën kushëririt

Nje shqiptar nga Kosova i ka marre jeten kusheririt te tij para rreth dy vitesh.

Kryeministri i ardhshëm i PD apo LSI? Kryemadhi: Nuk e kemi ndarë ende me Lulin se kush do të jetë….

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, e ftuar në “Tonight Ilva Tare”, thotë.

Rama shkarkon Veliajn? Kryemadhi: Dy ministra po përgatiten për….

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, e ftuar në “Tonight Ilva Tare”, duke.

Linda tregon arsyet përse qan Rama: E kam parë lotin e Edit kur ka humbur…

Linda Rama e ngacmuar nga femijet e Kurthit te Piter Panit ka treguar edhe arsyet.

Linda Rama shfaqet në publik pas 4 vitesh, takon Sali Berishën. Ja biseda mes tyre

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama ishte e ftuar sonte ne emisionin “Ne kurthin.

Reformë në Posten e Shkodrës, ja çfarë pritet të ndodhë

Deri dje jemi mësuar të shohim gjatë stinës së veres, patrullimet e policisë me biçikleta.

Pas ngjarjes së rëndë në Barbullush, shefi i komisariatit të Vau Dejësit u pezullua nga puna por sot ndodh e papritura

Prej disa ditësh shefi i komisariatit të Vau Dejësit Paulin Çupi është pezulluar nga detyra.