Letra që i dha Arbana përlot Blendi Fevziun në emision, gazetari lexon se…

Blendi Fevziu ka marrë një surprizë shumë të bukur në programin “Dua të të bëj.

Zajmina preket në emision, tregon çfarë i ndodhi pas shtatzanisë

Këngëtarja e njohur dhe shumë e komentuar, Zaimina Vasjari e ftuar në “Xing me Ermalin”,.

E frikshme, ka mbi një muaj e zhdukur në SHBA, studenten shqiptare mund ta kenë…

Dalin detaje të tjera për studenten shqiptare e raportuar e zhdukur në Shtetet e Bashkuara.

Shpejtësi marramendëse, ky avion do thyejë limitet

Udhëtimi ajror supersonik mund të bëjë një rikthim nëse aeroplani që do zëvendësojë Konkorde do.

Po vjen “Hanibali”, një i nxehtë i pazakontë pritet të prekë Shqipërinë

Po mbërrijnë konfirmime gjithnjë e më të shpeshta nga agjencitë kryesore të parashikimit të motit.

Tragjike, fëmija 2 vjeç bie nga 8 metra lartësi në Tiranë, ja ku ka ndodhur

Një fëmijë i mitur ndodhet në gjendje kritike në Tiranë, pasi pak minuta më parë,.

Pas Lezhës, prokuroria nis hetimet për pronat në Shkodër

Pas Lezhës prokuroria nis hetimet për pronat në Shkoder. Burime për ShkodraNews bëjnë me dije.

A mund të dështojë Reforma në Drejtësi? Vjen paralajmërimi i frikshëm

“Të gjithë të korruptuarit e korrupsionit kryeministror shqiptar punojnë për ta dështuar Reformën në Drejtësi..

Pas rrugëve, auditi zbulon masakrën e rradhës me ujësjellës-kanalizimet

Agjencia Kombëtare e Ujësjellës Kanalizimeve ka shpenzuar të gjitha fondet e projektit “për përmirësimin e.

“Shkoi për të nxjerrë vetullat por la edhe sytë”, intervista e Xhafës që i gajasi të gjithë

“Xhafa me intervisten e tij pohoi indirekt te gjitha akuzat per lidhjet politike te ngarkeses.