Shpërthen partneri i Egla Harxhit: Myslimanët kanë 5 gra, ju flisni për marrëdhënien tonë treshe

Egla Harxhi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë.

Brenda shtëpisë së djalit të Ardit Gjebreas dhe Merlinit, ja si duket foleja e re e çiftit

Jon Gjebrea dhe e fejuara e tij Merlin Haxhiymerin, zyrtarizuan lidhjen e tyre disa vjeçare.

Fjorentina mbetet zyrtarisht në të shkuarën, Olsi ‘jep dhe jetën’ për të dashurën e re

Pas ndarjes nga ish-banorja e Big Brother, Fjorentina Hallili, Olsi nuk është parë në shoqërinë.

Alarmi i shkencëtarëve: Nëse iu kanë ardhur periodat para kësaj moshe, rrezikoni shumë!

Femrave të cilave iu kanë ardhur periodat që para moshës 12 vjeç janë 10% më.

Bes Kallaku tregon si ia dha unazën Xhensilës, do të shkriheni nga të qeshurat (foto)

Aktori Bes Kallaku nuk i ndal në asnjë moment batutat. Edhe këtë herë ka publikuar.

55-vjeçari e thotë në emision: U divorcova nga gruaja sepse donte jetë nate dhe… (video)

Beni, një 55-vjeçar nga Durrësi ka kërkuar përmes emisionit “Aldo Morning Show” njohje me një.

“Don Zhuani” 35-vjeçar thyen rrjetin: Shkoj me shumë vajza, dua ndonjë nga Tirana (video)

Historia e Lencit po thyen rrjetin. “Shkoj me shumë vajza dhe më ka dalë nami.

Habit djali nga Puka: Si e pashë nga vrima e çelësit kur e kapi pas muri dhe e…

Një djalë thotë se spiunon vazhdimisht fqinjët, madje edhe gjatë momenteve të tyre intime. Historia.

Nami në rrjet! Habit kuksianja: Nuk kam burrë, ama çdo natë unë bëj…

Një 34-vjeçare beqare thotë se e ka gjetur zgjidhjen kundër vetmisë. Ajo thotë se orën.

Pas ndarjes reagon për herë të parë Eneida Tarifa

Vetëm pak ditë më parë në media ka qarkulluar lajmi se këngëtarja Eneda Tarifa është.