20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

Fatos Nano rrëfim 16 vite pas divorcit, flet për ish-gruan Rexhina

Fatos Nano një nga figurat kryesore politike të viteve të demokracisë është rikthyer mesditën e sotme në ekranin e televizionit. Nano në një intervistë për...

Vëllai i Fadil Kasemit: Ja si tallej me të Fildes Hafizi pas divorcit (FOTO)

Eduart Kasemi tregoi me detaje se si vëllai i tij i madh është njohur me Fildezen dhe se si marrëdhënia e tyre përfundoi në...

Vëllai i Fadil Kasemit: Nuk e ndaloja dot tragjedinë, Fildezi ia ktheu fëmijët kundër

Eduart Kasemi, vëllai i 53-vjeçarit, i cili pak ditë më parë ekzekutoi bashkëshorten e tij gjyqtare në qendër të Tiranës, në një intervistë për “Gazeta...

Flet Frederik Ndoci: Shkodra kishte nevojë për ndryshime, jo për Voltanën, prandaj po më...

Mbrëmjen e dy netëve më parë, në një restorant në Velipojë, ngjarjet kanë marrë rrjedhë të paparashikueshme. Ndërsa kantautori Frederik Ndoci që luan muzikë live për...

Nga internimi deri te salla e parlamentit, flet deputeti i Tropojës: Ja njohjet e...

Isuf Çelaj ka lindur në kampin e internimit në Çermë të Lushnjës. Origjina e tij vjen nga trojet shqiptare matanë kufirit, në Vuthaj, të...

Flet trajneri i Kombëtares: Kam bërë edhe taksistin, tani më vjen turp të dal...

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare të basketbollit, Antonis Kostandinidhes, ka treguar në një intervistë për “Top Channel” aventurën e tij në Shqipëri duke vënë në dukje problemet...

Rrëfehet një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ja pse e “fshihte” emrin gjatë...

Te kishe ngjashmeri me një aktore, artiste, këngëtare, apo personazh të famshëm të botës së artit, kinematografisë e spektaklit, konsiderohej një “privilegj” i madh në njohje,...

Kthehet në punë mjeku i dënuar për mjekim të gabuar. Beollari: Më vdiq vajzën,...

Faik Pashollari, i cili është i dënuar me 1 vit burg për mjekim të pakujdesshëm pas vdekjes së një vajze 7 vjeçe, është rikthyer...

Flet vajza e Azem Hajdarit, Rudina: Çfarë nuk kam ndërmend të bëj në Parlament

Rudina Hajdari, një prej emrave që u përmend më shumë gjatë procesit të përgatitjes së listave për zgjedhjet e 25 qershorit, shprehet për angazhimin e...

Valltarja e njohur: Këto që vuajta 27 ditë në atdhe, s’i kam hequr 27...

Valltarja e njohur e Ansamblit të Këngëve dhe Valleve, Linda Kalemi, që jeton prej 27 vitesh jashtë Shqipërisë ka reaguar pas debatit që shkaktoi...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com