“Sara e babit, shiko ç’të bëjnë këta”, ish-burri i Ema Andreas përlot të bijën në emision

Sara Kapo, e bija e aktores Ema Andrea e cila ishte dje në emisionin “Rudina”,.

“Kam frikë…”/ Bregu ‘damkos’ opozitën: Nuk besoj te protestat që futen në frigorifer

“Nuk besoj tek protestat që hyjnë në frigorifer. Unë mbështes çdo lëvizje të qytetarëve, por.

Habit Basha: Ja prova që duhet të kalojë me sukses LSI-ja…

Lideri i PD Lulzim Basha ka vendosur qe bashke me LSI, si opozite e bashkuar.

U rishfaq në media pas historisë së përdhunimit, Ajsi Xhaxhaj: Zemrën mund t’ia fal dikujt që…

Ajo u shfaq ne ekran ne nje moshe fare te re, qe tek “Kripmjaltëzat”. Por.

“Saimir Tahirit po i shkelin të drejtat më elementare, duke e fyer, përulur, hequr zvarrë…”

I pyetur për çështjen e Saimir Tahirit, akademiku i njohur Rexhep Qosja tha për gsh.al.

Shkodrani rrëfen konfliktin me Adi Krastën gjatë Festivalit, ai nuk i tha emrin por…

Shkodrani Luiz Ejlli ishte i ftuar në emisionin “Dasara Radio Show” në Tema TV dhe.

Meta shfaqet i frikësuar “deri në palcë”: Ishalla nuk lajthit ai shoku, se…

Kreu i shtetit Ilir Meta ishte mbrëmë i ftuar në emisionin “Xing”, ku është rikthyer.

“A je i pasur?”, Ilir Meta jep përgjigjen që ka shpërthyer internetin (foto)

Presidenti Ilir Meta iu përgjigj një sërë pyetjesh pikante mbrëmjen e sotme në emisionin “Xing.

Meta: Monika është zbukuruar goxha! Ju tregoj a bëhem xheloz…

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka bërë një sërë batutash mbrëmjen e sotme, teksa ishte.

Vëllai i Mehmet Shehut tregon detajet e frikshme: Si më ndiqte këmba- këmbës…

Duro Shehu, vellai i ish kryeministrit shqiptar Mehmet Shehu ka ndare ne media përjetimet e.