23 C
Shkoder,Albania
Friday, August 18, 2017

Flet vajza e Azem Hajdarit, Rudina: Çfarë nuk kam ndërmend të bëj në Parlament

Rudina Hajdari, një prej emrave që u përmend më shumë gjatë procesit të përgatitjes së listave për zgjedhjet e 25 qershorit, shprehet për angazhimin e...

Valltarja e njohur: Këto që vuajta 27 ditë në atdhe, s’i kam hequr 27...

Valltarja e njohur e Ansamblit të Këngëve dhe Valleve, Linda Kalemi, që jeton prej 27 vitesh jashtë Shqipërisë ka reaguar pas debatit që shkaktoi...

Këngëtarja dhe kompozitori i njohur braktisin Shqipërinë, emigrojnë në SHBA

Këngëtarja Mira Konçi dhe bashkëshorti i saj, Shpëtim Saraçi kanë braktisur përfundimisht Shqipërinë për një jetë më të mirë në SHBA. Çifti është larguar nga...

Supermodelja shqiptare flet pa doreza: Si e bëra për vete multimiliarderin iranian

Emina Çunmulaj, modelja e famshme shqiptare nga Tuzi (Mal të Zi) ka tentuar të përshkruajë ndjenjat e saj pasi ka vizituar disa familje që...

A ka punuar ndonjëherë Blendi Fevziu për Sali Berishën? Zbulohet marrëdhënia

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer për “Summer Pages” marrëdhëniet e tij me botën e politikës. Ai flet edhe për marrëdhëniet që ka me...

“Burrin e kanë kapur për hunde, ja ç’bën në SHBA”, flet gruaja që u...

Dy ditë më parë, emisioni “Me zemër të hapur” në “News24” transmetoi një video të veçantë. Një familje kishte kapur “mat” me të dashurin nusen e...

Skulptura e Skënderbeut, Moikom Zeqo: E shëmtuar dhe qesharake, uroj të mos vihet kurrë

Moikom Zeqo komenton skulpturën e Skënderbeut që është planifikuar të ngrihet në Budapest dhe për tezën për origjinën e nënës së heroit tonë kombëtar....

Ismail Kadare: Shteti kishte gati arkivolin për mua, hetuesi është ende gjallë

Në të gjitha kohërat, shkrimtarët i kanë pasur të ndërlikuara raportet me pushtetet politike, sidomos me diktaturat. Ismail Kadare është një nga ata shkrimtarë që e...

Befason studentja: Si fitova në Greqi 30 mijë euro për tre muaj…

Në Maqedoni rroga mesatare është 350 euro. Kjo nuk është reale pasi këtu përllogariten rrogat e të pasurve ndërsa rroga reale mendohet të jetë...

A bëhet seks në kampingun e partisë në Jalë? Kreu i FRESSH: Nuk e...

Eljo Hysko prej disa ditësh bashkë me 2.200 të rinj është në kampin e Jalës. Duket se tashmë “lufta” me LRI-në ka përfunduar dhe...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com