13 C
Shkoder,Albania
Tuesday, November 21, 2017

Dhëndri i Sali Berishës: Funksionarë të lartë dëmtuan PD-në më 25 qershor. Shokon për...

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, anëtar i kryesisë dhe Këshillit Kombëtar të PD-së, është pjesë e grupeve të punës të shpërndara në...

I vdiq djali në aksident me shkodranin Ergi Dini, gazetarja e njohur bën gjestin...

Pas humbjes tragjike në aksident të të birit, Kejdi Halilit, gazetarja dhe poetja Erenestina Halili, për asnjë moment nuk qëndroi poshtë dhimbjes po në çdo...

Pas skandalit nga gjykata e Shkodrës, vjen historia shokuese e nënës së 7-vjeçarit

Nje histori qe veshtire te besohet e treguar nga nëna e fëmijës 7-vjeçar që është bërë “mollë sherri” mes dy prindërve. Në një intervistë për...

‘Pushoni se na përgjon amerikani’, dëshmia tronditëse për trafikantët dhe kryeministrin

Ish-agjenti i Antidrogës në Drejtorinë e Policisë Fier, Antonio Nazeraj në pjesën e dytë të intervistës dhënë për “Gazeta Shqiptare” tregon vijimin e situatës së vështirë...

“Rama po bëhet gjithnjë e më i rrezikshëm. Gazetarë a keni dinjitet?!”

Analisti Fatos Lubonja duke folur në një intervistë për “Shekulli”-n, shfaqjen e Ramës me gazetarëve e ka cilësuar të shëmtuar. Lubonja shprehet: “Dakord që kemi...

“Ne, lidhje me drogën?/ Ja deklarata e fortë e Habilajt për akuzat e trafikut

“Në asnjë rast të vetëm nuk kanë qenë dhe nuk janë pjesë e kontingjentit kriminal që akuzon opozita”. Kështu i përgjigjet Artan Habilaj, pyetjes...

Flet i madhi i Habilajve, ja çfarë thotë për Tahirin

I madhi i Habilajve ka folur rreth akuzave të opozitës për trafik droge, lidhjen e gjakut me Saimir Tahirin dhe probleme që kanë patur...

“Enverin nuk të linin ta prekje nga krahu i djathtë, si më mbajtën 13...

Petrit Kumi është fotograf i vjetër nga ata që kanë fiksuar ndër të parët në foto Shqipërinë e para viteve ’90, por për më...

Rrëfehet për herë të parë gruaja e Gilman Bakallit: Lidhja me Shkodrën, largimi nga...

Libri i parë i Gilman Bakallit, “Alfabeti i Tranzicionit”, që u botua në 1- vjetorin e vdekjes së tij, ishte realizimi i premtimit të parë...

A u arrestua? Vajza seksbombë e Eli Farës flet për incidentin me Policinë

Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, komentohet shpesh për fotot që publikon në rrjetet sociale. Marina Fara në një intervistë të suplementit Shekulli...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com