E dini shpikjen e re në Përmet? Ja ç’kanë prodhuar me hashashin

E dini që në zonat e thella të Përmetit, kultivuesit e lëndës narkotike kanë bërë një.

Interneti po “kapet për flokësh”! Topi i tenisit është i verdhë apo i gjelbër? E gjen dot?

Një debat mbi ngjyrën e topave të tenisit ka shpërthyer së fundmi fuqishëm në rrjet..

E padëgjuar! Hoteli luksoz që do hapet në Tiranë të hënën jep dhoma falas…

Kur jeni produktiv në punë nuk ka asgjë më të keqe se rënia e mesditës.

Hajduti vjedh makinën, kur sheh në sediljen e pasme nis dhe bërtet me të madhe… (foto)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dhe ka shokuar rrjetin. Një hajdut i dyshuar makinash.

Erdhën Pashkët! Ja çfarë duhet të dini urgjentisht para se të blini vezët e këtij viti

Vezët e Pashkëve janë gëzimi i të gjithë fëmijëve. Dhe jo vetëm i tyre, por.

Tronditet mjekësia, gjenden të vdekur mjekët pasi kishin zbuluar kurën e kancerit

Nje ngjarje e rende ka tronditur boten e mjekesise, pasi disa mjekë u gjetën të.

Alarmohen shkencëtarët: Drejt shkrirjes një akullnajë në madhësinë e Spanjës

Shkencëtarët nga Divizioni i Antarktidës kanë dhënë sinjalin se një akullnajë me sipërfaqe sa shteti.

Kjo shenjë horoskopi nuk durohet ta kesh burrë ose grua!

Këtu janë 7 arsye pse mund ta keni të vështirë ta doni një Luan! Ata.

I shpërthen celulari duke folur, vdes rrugës për në spital. Ja çfarë marke po përdorte

Një 18 vjeçare në Indi ka humbur jetën si pasojë e shpërthimit të celularit të.

Mesazhi i gabuar në WhatsApp që i ndryshon jetën përgjithmonë!

Vitin qe lame pas, 37 vjeçarja Lina Dahlbeck nga Londra, mori një mesazh në WhatsApp.