Me banane dhe ujë të ngrohtë do realizoni ëndrrën tuaj për 7 ditë

A e dini se nuk mjafton vetem te hiqni dore prej ushqimeve, por rendesi ka.

Këngëtarja shqiptare pasanike: Ju tregoj për burrat që mbajnë paralelisht 4 gra

Këngëtarja Shkëndije Mujaj njihet si femra pasanike nga Kosova, e cila bën përshtypje për zhveshjet.

Shqiptarja mbetet shtatzënë me punonjësin e ambasadës amerikane, historia e saj në televizor i tronditi të gjithë

Në emisionin “Me zemer te hapur” sot ne News 24 u publikua nje histori vertet.

Tha se e kishte tradhëtuar 35 herë, futbollisti shqiptar bën veprimin e habitshëm me të dashurën

Futbollisti i Kombetares shqiptare, Mërgim Mavraj ka kaluar histori interesante dashurie. Ai ka qenë në një.

Erion Veliaj nxjerr nga arkivat foton e rrallë me babain, zbulon sa vjeç është dhe jep mesazhin e fortë

Amfiteatri i Liqenit Artificial të Tiranës do të hapet sot në mbrëmje përmes një spektakli.

Ju ndodh kjo natën? Një forcë e mbinatyrshme po përpiqet të komunikojë me ju dhe…

Qëndrimi zgjuar ne disa ore të caktuara te dites, ka disa kuptime. Mesojini me poshte:.

Një luaneshë sheh një dhelpër të plagosur, reagimi i saj ka shokur mijëra njerëz në botë që tani po shikojnë këto pamje

Graham Dyer, fotograf natyre, po merrte fotografi në rezervën e gjuetisë së Kalaharit qendror, kur.

Kjo është arsyeja pse duhet të hidhni 2 lugë kripë në shampo para se të lani flokët. Zgjidh një nga problemet më serioze!

Shumë prej jush nuk e dinë se kripa sjell përfitime të pabesueshme për flokët tona..

A pini çdo dite kafe? Duhet ta lexoni urgjentisht këtë dhe do të na uroni kur ta mësoni të vërtetën

Shumë njerëz nuk e nisin ditën pa pirë kafe! Është normale ta hedhësh llumin e.

Gazetari fëlliq keq këngëtaren e famshme, ia thotë troç para kamerave: Lahu se…

Këngëtarja me famë botërore Taylor Swift, eshte vene ne siklet gjate nje interviste pas përfundimit.