20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

“E kapa nga veshët, e vura poshtë”, flet babai i 5 fëmijëve në Kukës:...

Një 45-vjeçar nga Kukësi ka rënë pre e një sulmi nga një ari. Fatmirësisht ai ka shpëtuar, ndonëse është ndeshur me kafshën e egër,...

Ndalohen minifundet dhe veshjet e shkurtra në institucionet shtetërore, ja ku ndodh

“Nëse në ditët në vijim planifikoni të vizitoni ndonjë prej institucioneve shtetërore, p.sh. Administratën e Bashkisë, Këshillin e Lartë Gjyqësor dhe Prokurorial të Bosnjës,...

Misteri i zhdukjes së Lamborghinit 250 mijë poundësh, flet kompania

Një makinë e tipit “Lamborghini”,  e cila kushton jo më pak se 250 mijë pound është zhdukur në mënyrë të mistershme dhe kompania ke...

Foshnja lind sa një top tenisi, prindërit bëjnë gati arkivolin por aty ndodh çudia

Nëna e një fëmije, që kishte përmasat e një topi tenisi kur erdhi në jetë, ka folur për mundësitë e pakta që kishte vajza...

VIDEO/ Ky çift tregon se si arrin në orgazmë duke u përqafuar

Nëse mendonit se keni jetë të mirë seksuale me partnerin tuaj, duket qartësisht që nuk i njihnit këta të dy. https://www.youtube.com/watch?v=OEei0Zd73GQ Melanie dhe Scott McClure kanë...

Gjeti portofolin plot me para në bankë, vlonjatit bëri një gjest që do ju...

Kur faktojmë një vepër të mirë në këtë vend ku smira dhe ambicia na ka errësuar sytë, mbushemi me shpresë se Shqipëria mund të...

Zgjidhet misteri i Trekëndëshit të Bermudës, ja pse ndodhin zhdukjet misterioze

Misterit të “Trekëndëshit të Bermudës” duket se i erdhi fundi! Një shkencëtar nga Australia ka nxjerrë një teori për zhdukjet misterioze duke shpjeduar se...

Ndodhi. UFO pas tërmetit në Turqi? Shikoni këtë video befasuese

Banorë në Turqi pretendojnë se pas tërmetit që goditi Turqinë dhe ishullin grek Kos këtë të martë, kanë parë UFO. Ata kanë filmuar një objekt...

Njihuni me njeriun që vendosi kamer në sy, regjistron dhe krijon filma

Rob Spence është një regjisor filmash, i cili u verbua para 9 vitesh prandaj vendosi që të krijonte një kamera për syrin e tij....

Shteti i parë në botë që ndalon “Despacito”-n

Malajzia është bërë shteti i parë në botë që ka ndaluar transmetimin e hitit “Despacito” në Radio Televizionin Kombëtar. Lajmi është bërë i ditur nga...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com