20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

Skandal me kandidatët e Vettingut, përgjigjet e tyre të heqin trurin (VIDEO)

Drejtuesit e Arsimit të Lartë përzgjodhën të mërkurën 11 kandidatët për anëtarë organeve të reja të Drejtësisë! Por procesi i intervistimit që parapriu procesin,...

Plas nudizmi në plazhin e Himarës, shihni fotot e ditëve të shtatorit

Tani që plazhet e Jugut janë gati bosh dhe qytetarët e atyre zonave po shijojnë ditët me diell, një fenomen i pazakontë "po trondit"...

IT shqiptar befason anglezët, kishte futur në mbathje atë që s’jua pret mendja

Një emigrant shqiptar i paligjshëm, i cili kishte shkuar në Stoke-on-Trent i fshehur në kamion është dënuar me 3 vjet heqje lirie nga një gjykatë...

E pabesueshme, ky fëmijë me autizëm nisi të flasë duke dëgjuar Turin

Moderatori i njohur Turjan Hyska ka zbuluar sot përmes profilit të tij në Instagram një histori vërtet prekëse dhe inspiruese se si Rexhi, një...

E dini pse kur mendojmë diçka, ndodh vërtetë?

Mendoni se takimi me shefin do të shkojë keq, ashtu ndodh vërtetë. Apo ndjeni se do të humbni provimin dhe ashtu ndodh vërtetë. Pra,...

Çani: Jam duke kaluar një vuajtje të madhe, duhet të ma qani hallin…

Gazetari Arjan Çani ishte sot i ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan. Gjatë emisionit ai rrëfeu se si humbi 35 kilogramë...

Arian Çani zbulon sekretin e parrëfyer më parë

Për të paktën dy sezonet e fundit televizive të gjithë me siguri janë befasuar me moderatorin Arian Çani dhe rënien e tij drastike në...

E telefonon vjehrra, të dashurit të vajzës “i ikën tepeleku” nga ajo që zbuloi

Një i ri nga Fieri i cili dyshonte se e dashura e tij ishte shtatzënë ka takuar nënën e saj. Por, sipas gazetarit të “Aldo...

Nusja e akuzoi për përdhunim, por vjehrri thotë atë që do ju heqi trurin

Pas dëshmisë rrëqethëse të Marsidës nga Lushnja, se vjehrri i saj e kishte përdhunuar për 2 vite e gjysmë, vjen reagimi i këtij të...

E pabesueshme/ Ja pamjet që vërtetojnë se uraganet po krijohen nga “dora e njeriut”...

A është e mundur që NASA po luan me motin në Tokë? Sezoni i uraganeve këtë muaj në Karaibe e ka kthyer motin në një...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com