13 C
Shkoder,Albania
Thursday, May 25, 2017

Hodhi “Audi-n” në Valbonë, ja cili ishte qëllimi i vërtetë i vajzës

Një vajzë i habiti të gjithë ditën e djeshme pasi hodhi makinën e saj tip “Audi A7”, në lumin Valbonë. Sipas informacioneve paraprake të ditës...

Njihuni me burrin me 13 gra, të gjitha shtatëzënë në të njëjtën kohë

Ky është njeriu që është i martuar me 13 bashkëshorte dhe të gjithë janë shtatzënë në të njëjtën kohë dhe të njëjtin muaj! Ai...

Ja si bëhen klikimet, shikimet dhe komentet false në këtë “fabrikë” kineze me 10...

Një person ka arritur të hyjë dhe të filmojë brenda një “fabrike klikimesh” kineze, që shërben jo më shumë se çfarë thotë emri, fabrikimin...

Nuk keni për ta besuar…Njerëzit me superfuqi ekzistojnë vërtetë

A doni të njiheni me njerëzit me fuqi "mbinatyrore"? Tim Cridland, i njohur si Zamora, mbizotëron një fenomen të çuditshëm për shumë vite, ai...

Kjo foto ka “çmendur” internetin, arsyeja do t’ju habisë

Kjo është fotoja që ditët e fundit ka bërë xhiron e internetit. Burri i cili është tërësisht lakuriq i shtrirë mbi një peshkaqen të...

Nasa ‘tronditet’: Këto foto nuk duheshin publikur kurrë, hakerat hidhen në sulm

E çuditshme se çfarë gjendet në planetin tonë. Disa hakera kanë hyrë në sistemin e Nasa-s dhe kanë marë disa foto që mbaheshin të fshehura...

FOTO /Gratë e këtij fisi kanë një traditë të çuditshme, ja për çfarë ju...

Anëtarët e fisit Hamar në Etiopi kanë një traditë të çuditshme të cilën e festojnë vit për vit. Gratë e këtij fisi rrihen brutalisht...

Në këto qytete merret paga më e lartë në botë, shifrat janë marramendase

Një raport vjetor i “Deutsche Bank” bën të ditur se cilat janë qytetet në botë që paguajnë më shumë punonjësit. Sigurisht, në këtë listë...

13 vjeçari shpik recipetat që zbulojnë kancerin në gji

Lufta kundër kancerit të gjirit bëhet gjithnjë e më e vështirë, por një nxënës nga Meksika ka shpikur një palë recipeta për të zbuluar...

Zuri gjarprin e madh me duar, ja çfarë gjeti brenda tij (Foto)

Një gjuetar gjarpërinjsh ka kapur një gjarpër të gjatë rreth 5 metra, duke përdorur vetëm duart e tij. Ai ia doli të kapte gjarprin e...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com