20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

Nuk do ta besoni ku ndodhej Stresi kur e kërkonte Policia pas arratisjes

Arkimed Lushaj, apo i njohur ndryshe me emrin e artit Stresi, ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e emisionit "Top Show" në...

E dini përse biznesmeni Ajdin Sejdiu s’e ka festuar kurrë ditëlindjen?

Ajdin Sejdiu ka treguar një histori shumë të trishtë personale, një arsye që për 65 vite nuk e ka mposhtur dot, e të gjejë...

‘Zogu i Tiranës habit me deklaratën e tij: Me këtë këngëtar do bëja seks

‘Zogun e Tiranës” të gjithë e akuzojnë për gay, kjo dihet. Më së shumti nga komentet në rrjetet sociale dhe pyetjet e moderatorëve të...

Video që tregon se si vjen njeriu në botë, hap pas hapi

Në vetëm katër minuta do të shihni se si një fëmijë vjen në këtë botë. Videoja ofron pamje në 3D të zhvillimit të embrionit në...

Lind fëmija “alien”, babai ka një premtim!

Një baba ka premtuar se nuk do ta braktisë djalin e tij të deformuar rëndë, lindja e të cilit ka shkaktuar habi tek fshatarët,...

Aktori i njohur kapet me dy modele brenda një nate (foto)

Është një aktorët më të dashur për publikun. Leo DiCaprio është fotografuar me Lorena Rae e cila është përfolur si e dashura e tij, një...

Telefonon në Polici dhe kërkon nënën që ka shkuar në qiell, polici mahnit me...

Humbja e një prindi është padyshim një nga dhimbjet më të mëdha për një fëmijë, duke shtuar këtu edhe vështirësinë që ai ka për...

Kjo video e dy shqiptarëve renditet në pesë më të mirat në botë

Beni Haxhiaj dhe Igli Pustina janë dy shqiptarët, video e të cilëve është zgjedhur ndër 5 më të mira në planet, për eksplorimin e...

Skandali në ‘ABC News’: Zbardhet sherri mes gazetarit të njohur dhe regjisorit

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur thuajse 3 muaj më parë në televizionin ‘ABC News’. Gazetari dhe spikeri i njohur Endri Xhafo...

Çmenduria për fundin e tmerrshëm të botës? Reagon NASA: Ç’do ndodhë

Pas çmendurisë që ka pushtuar rrjetet sociale, bazuar në teoricinet e konspiracionit lidhur me ate qe do te ndodhe neser, kur nje planet do të...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com