20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

E keni parë foton e rrallë kur Berisha ishte mjek?

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha mes profesoreve dhe mjekëve të njohur në fakulettin e dikurshëm të Mjekësisë. Kjo foto, postuar nga gazetari Adi Darsi ne...

Djali nga Shkodra publikon skedinën, pse u pendua në fund për 14 ndeshjet?

Si gjithmonë fundjava është momenti kur të apasionuarit e skedinave kanë shansin të qëllojnë në shenjë. "joq" ka publikuar një biletë të çuditshme të...

Blen rroba tek “gabi” në Elbasan, gruaja shokohet me atë që gjen në xhaketë

Ishte e fiksuar pas rrobave në tregun e vjetërsirave dhe shkonte pothuaj çdo ditë. Ky ves, në këto vite është shoqëruar edhe kosto financiare,...

Blen tek “gabi” në Elbasan, gruaja s’u beson syve nga ajo që gjen në...

Ishte e fiksuar pas rrobave në tregun e vjetërsirave dhe shkonte pothuaj çdo ditë. Ky ves, në këto vite është shoqëruar edhe kosto financiare,...

Trondit çifti kanibal: Kemi vrarë dhe ngrënë 30 njerëz, pjesët e trupit i ruajmë...

Një çift kanibalësh në Rusi ka pranuar se kanë vrarë dhe ngrënë të paktën 30 persona në një periudhë kohore prej 18 vitesh, raportojnë...

I njeh mirë VIP-at, personazhi i njohur tregon vajzat dhe djemtë shqiptarë që punojnë...

Algen Nikolla, ish-konkurent i edicionit të katërt të ‘Big Brother Albania’ ka tërhequr vëmendjen që prej asokohe për rrëfimet e tij se si merrte...

Ky njeri është brenda apo jashtë? Përgjigja që jepni tregon diçka me rëndësi për...

Mënyra si e shihni njeriun në këtë ilustrim zbulon shumë për karakterin tuaj. Gjithçka duhet të bëni qështë t'i përgjigjeni pyetjes: "Ky njeri është brenda apo...

Ja si ta zbuloni se sa seks bën dikush! Është kaq e THJESHTË!

Fytyra thotë gjithçka! Një studim i ri nga Universiteti Nipissing në Kanada ka zbuluar se mund të parashikosh detaje të jetës seksuale të dikujt...

Lind foshnja si UFO, e ëma: Kam frikë ta ushqej. Por fëmija ra në...

Një djalë i vogël, i lindur me sy shumë të mëdhenj dhe të fryrë, e vetëm me vrima në vend të hundë, vdiq pasi...

Foto që lajmëronte shtatzaninë, Ermali tregon çudira nga keqkuptimi me Amin

Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi ka zbukuar më shumë detaje rreth shtatzënisë së bashkëshortes së tij, Amit, në një prononcim për emisionin “Jo vetëm...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com