20 C
Shkoder,Albania
Friday, July 28, 2017

Studimi: Harrojeni gjithçka dini për prejardhjen tonë, nuk kemi lidhje me majmunin

Njerëzit erdhën apo u krijuan nga galaktika të largëta, së bashku me gjithçka tjetër në Rrugën e Qumështit. Njerëzit janë të formuar nga materia që fluturoi...

10 misteret që Enver Hoxha mori me vete në varr, a kishte Hoxha një...

Enver Hoxha është njeriu i cili ne historinë e Shqipërisë ka marrë me vete shumë mistere, jo vetëm si drejtues i një sistemi i...

Profecia e lashtë: Një vend në Europë do përpiqen të gjithë ta shkatërrojnë, por...

Një vend të shkëlqyer në jug të Evropës të gjithë do të përpiqen ta shkatërrojnë, por ai do t’i mbijetojë të gjithë dhe do...

79-vjeçarja kapet duke ecur me 240 km/orë, s’do ta besoni si u justifikua para...

Një grua e moshuar, 79-vjeçare nga Numari i Belgjikës është gjobitur me 4 mijë euro nga policia. Arsyeja do t'ju lërë pa fjalë. Justifikimi i...

E dashura sekrete e Esad Pashës dhe pse Coco Chanel i vendosi parfumit emrin...

Padyshim që figura e Esad Pashës, ngjall shumë debate në Shqipëri mes studiuesve dhe historianëve. Një tradhëtar apo një atdhetar? Shumë studiues tregojnë se Esad Pashë...

Truke të thjeshta, si të shkurtoni kohën e larjes së rrobave

Kur vjen puna tek larja e rrobave, pjesa më e madhe e njerëzve thjesht ndjekin udhëzimet e paketimit të detergjentit. Por guruja australiane e pastrimit,...

Shkencetarët bëjnë parashikimin e frikshëm: Tërmetet e tmerrshëm do shkatërrojnë gjithcka

Me të kuqe është ngjyrosur në hartë nga shkencëtarët ishulli i Kretës. Ankthi dhe frikë ka shkaktuar publikimi i gazetës franceze Le Monde, me...

Bën seks me qenin, ajo që i ndodhi kësaj vajze është e llahtarshme

Dëshirat seksuale të njerëzve janë nga më të ndryshmet. Disa bëjnë seks dhe me kafshët. Ama seksi me një qen të rracës Dalmat nuk ka...

Besojeni! Këto 3 produkte mund të zëvendësojnë seksin!

Shkencëtarët thonë se produktet: Banania, qumështi dhe çokollata mund të jenë zëvendësimi më i mirë për seksin. Po ashtu seksi mund të zëvendësohet me produktet...

Gjëndet anija me flori, plas sherri për thesarin

Një anije transporti me flori, që u fundos në vitin 1939 teksa lundronte nga Amerika e Jugut për në Gjermani, është zbuluar në fund...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com