13 C
Shkoder,Albania
Tuesday, November 21, 2017

Saimir Tahiri në varrimin e Toto Riinës (FOTO)

Ish ministri Saimir Tahiri u kthue pak ore me pare nga Mynihu ku kishte udhetuar qe te premten, por pa dhene detaje per viziten...

Ja si formohet fëmija në barkun e nënës deri sa lind (fotot mrekulli hap...

Fotograi suedez i njohur Lennart Nillson ka shpenzuar 10 vite duke fotografuar embrionin në barkun e nënës, në të gjitha fazat e rritjes së...

Pas femrave nudo, ish-deputeti socialist befason me hartën: Shqipëria e bashkuar me…

Pak dite me pare ai nxori piktura me femra te zhveshura. Por ish-deputeti i PS-se, Eduard Ndocaj befason serish me nje nga pikturat e tij...

“Lindi 5 javë para, s’e ushqeja dot”, Sara Hoxha tregon historinë prekëse për vogëlushin...

Erdhi ne jete më 13 dhjetor 2016, por vogelushi London Noor kishte lidhur 5 jave para kohe. Për këtë eksperiencë të vështirë, Sara ka vendosur...

Kap ish-burrin me të dashurën, gruaja nga Korça mbledh lagjen dhe…

"Kinema pa para", i thone nje shprehje, kur ke mundesi te shohesh skena te tilla. Një burrë i divorcuar nga Korça kishte marrë të dashurën...

E la të dashurin të martohej në Angli për letra, shqiptarja drejt vdekjes

Kemi degjuar shume raste te tilla, ndoshta edhe ne fis, fqinj apo te njohur, kur shqiptaret, si meshkuj apo femra e zgjidhin jeten e...

Rrëfimi i mësuesit që udhëton mes ujqërve: Po rrezikoj dhe martesën, ça të bëj...

Skerdilajd Murati, është mësues dhe cdo ditë përshkon 6 orë rrugë për t'u dhënë mësim nxënësve të fshatit Gjerë, në komunën Porocan të Gramshit....

Parashikimi i tmerrshëm: Të dielën vjen fundi i botës!

Toka supozohej të kishte marrë fund më 23 shtator kur sipas konspiracionistëve, planeti Nibiru do të përplasej me planetin tonë. Një parashikim i cili dështoi,...

Edukatorja tenton të ‘mbysë’ vogëlushin, publikohen pamjet e tmerrshme

Një edukatore është filmuar duke tentuar ta “ngufat” një fëmijët të vogël, si ndëshkim që kishte kënduar derisa fëmijët tjerë po tentonin të flinin. Kamerat...

Pamje të rënda/ Si rrihet gruaja me kamxhik në Indonezi për tradhëti bashkëshortore?

Ligji i ashpër i sheriatit është ende në fuqi në disa vende në Azi. Një skenë aspak e këndshme ofrohet edhe në ditët e sotme nga...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com