13 C
Shkoder,Albania
Tuesday, November 21, 2017

Shqiptarja që po çmend grekët me jahtin dhe trupin e saj…

Emina Cunmulaj është një nga femrat më të bukura shqiptare. Modelja me famë botërore ka lënë me gojë hapur edhe pushuesit grekë, pasi po...

Ja si të drejtojme flokët pa përdorur tharëse apo pjaster

Ja si të drejtojme flokët pa përdorur tharëse apo pjaster Nese jeni lodhur nga perdorimi i shpeshte i thareses apo pjastres dhe mbi te gjitha...

Anila Konomi: Moda, stili i shqiptarëve kaotik

Të përshkruash situatën aktuale të shqiptarëve në raport me modën në këndvështrimin e një veterane të modës si Anila Konomi, do të thotë që...

Elhaida Dani, Esmeralda shqiptare ne Paris

Elhaida Dani do të interpretojë rolin e Esmeraldës në shfaqjen e “Notre-Dame de Paris”, e cila do të mbahet në Pallatin e Kongreseve të...

Arilena Ara, këngëtarja shkodrane 18-vjeçare që pozon hot

Arilena Ara, fituejsa e edicionit të dytë të “X Factor Albania”, ka provokuar sërish me foto hot, herë duke e vendosur objektivin te gjoksi...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com