Po vjen lufta? Këshilltari i Trump: Të hënën merr vendimin e pakthyeshëm, nxjerr…

Presidenti i SHBA-ve Donald Trump do të nxjerrë një strategji të re kombëtare të sigurisë.

Putini sheh dy avionë luftarakë nga dritarja e avionit të tij, reagimi mbresëlënës

Presidenti i Rusise eshte tmerruar kur teksa ishte ne udhetim per te mberritur në bazën.

Futet për të shpëtuar qenin, e shpëton një mrekulli

Një grua ka rezultuar me të vërtetë fatlume pasi ka shpëtuar nga dallgët e forta.

U sëmur ditën e dasmës, vdes në vend 26-vjeçarja. Burri i shkatërruar thotë se…

Të paktën realizoi të vetmen ëndërr të bërë realitet të çdo vajze, veshur me të.

Distrikti gjerman u jep 4 mijë euro, familja shqiptare tregon si do i përdorë

Gjermania është shteti që ka numër shumë të madh shtetasish shqiptarë që jetojnë aty. Por.

Raketa e Koresë së Veriut shkrumbon në formë çnjerëzore këtë person

Koreja e Veriut vijon të rrënqethë botën me testet e raketave të saj bërthamore. Një.

Djali i ri lë shtatzanë të fejuarën, nënën, tezen dhe motrën e saj

Historia e treguar nga Luciana Littizzetto dhe Vic gjatë episodit të La Bomba nga Radio.

Vizita surprizë, Putin merr vendimin e pakthyeshëm dhe…

Vizita surprizë e Presidentit rus, Vladimir Putin në Siri, ka sjellë edhe publikimin e vendimit.

E dhimbshme, u kthye nga festa, gjendet e vdekur pa rroba modelja e njohur

Gjendet e vdekur në rrethana misterioze modelja Ivana Smit. Finalistja e “Top Model Belgium”, banuese në.

Videoja që po trondit internetin, ja çfarë fshihet pas saj

Ky që shihni në videon më poshtë është Keaton. Këtë filmim e ka publikuar nëna.