23 C
Shkoder,Albania
Friday, August 18, 2017

Prekëse…deportohet familja shqiptare, gjermanët i japin lamtumirën me lot

Është mbrëmja e së hënës (13 gusht 2017).  Disa policë kanë mbërritur në Kirchbarkau, distrikt në Schlesëig-Holstein të Gjermanisë. Duan të marrin një familje shqiptare...

“Bomba”/ SHBA: Lufta me Korenë e Veriut do të ishte tmerrshme, por jo e...

Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë amerikane, gjenerali, Joseph Dunford, ka deklaruar se opsioni ushtarak ndaj kërcënimeve të Koresë Veriore për lëshimin e raketave, do...

“Bombë me shishen e verës dhuratë”, ja si shqiptari befasoi në gjyq

Bomba të cilën e kishte “maskuar” në paketën që do ta dërgonte si dhuratë me një shishe vere brenda, ka qenë vetëm një paralajmërim për botuesin...

Do të mrekulloheni nga shtëpia e presidentit amerikan Donald Trump (FOTO)

Një shtëpi superluksoze. Brenda shtëpisë së presidentit amerikan Donald Trump pothuajse gjithçka është e larë në ar. Mediat e huaja shkruajnë se tavanet janë shndërruar...

VIDEO+18/ “Të filmova o plehrë”, shoferi shtyp me makinë kalimtarin dhe ikën me shpejtësi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Birmingham të Britanisë, ku një person me mercedes të zi shtyp një kalimtar. https://dailymotion.com/video/x5x6ljw Në vend...

Ngjarje horror, vëllai masakron motrën, trupin ia hedh në plehra

Nje ngjarje horror ka ndodhur ne Itali, ku nje 62 vjecar ka pranuar autoresine e vrasjes se motres. Ai e masakruar  ate dhe me pas...

“Cicërima” e Obamës, më e pëlqyera në histori. Ja për çfarë bëhet fjalë

Mesazhi i publikuar në “Twitter” nga ish-presidenti amerikan, Barack Obama, i cili dënonte racizmin pas mitingut të ekstremistëve të djathtë në Charlottesville të Virxhinias,...

Pornostarja filmoi veten duke bërë seks në kishë, çfarë ndodhi më pas? (FOTO)

Mediat e huaja raportojnë se pornostarja që filmoi veten duke bërë seks brenda kishës së Shën Jozefit në qytetin hollandez të Tilburgut, është liruar...

Londra në ankth/ Shpërthim dhe tym pranë aeroportit, çfarë po ndodh? (FOTO)

Një zjarr i përmasave të mëdha, që pasoi një shpërthim, ka vënë në gjendje alarmi autoritetet e Aeroportit të Southend në kryeqytetin britanik, raporton...

Unazë diamanti 9 milionë euro e tortë me 8 kate, miliarderi martohet me modelen...

Një nga oligarkët më të njohur në Rusi, Aleksei Shapovalov u martua në një ceremoni luksoze në Moskë me modelen 27-vjeçare, Ksenia Tsaritsina. Mediat...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com