Vogëlushja me gjakderdhje, mjekët “lënë të shushatur” shqiptaren: E ka përdhunuar…

Një 7-vjeçare ndodhet në gjëndje të rëndë në spital, pasi është përdhunuar. Ngjarja e rëndë.

Njihuni me qytetin ku dielli doli vetëm 6 minuta në Dhjetor!

Mos u ankoni me motin ne Shqiperi. Nuk do ta besoni se cfare ndodh ne.

Nuk do ta besoni sa plumba në trup ju gjetën politikanit serb që u vra sot

Mediat në Serbi raportojnë se ka përfunduar dhe autopsia për politikanin serb, Oliver Ivanoviç, i.

Pas ekzekutimit të Ivanoviçit, vëllai zbulon frikën e madhe: E vërteta e vrasjes…

Flet vëllai i liderit te serbeve ne Kosove, Oliver Ivanovic. Miroslav Ivanovic gjatë një deklarate.

Vrasja e politikanit serb, vjen kërcënimi i ashpër i bashkëshortes. Ajo do operohej sot

Bashkëshortja e Oliver Ivanoviç ishte e semure dhe kishte planifikuar per sot operacionin, kur zbuloi se kishte.

Vjen paralajmërimi i frikshëm nga Papa, ajo që sapo i tha botës na futi tmerrin

Vjen paralajmerimi i frikshem nga Ati i Shenjte. Papa Francesku eshte shprehur se fundmi i.

Detaji i frikshëm, pse u ekzekutua sot politikani i rëndësishëm teksa hynte në parti

Zbulohet detaji i frikshem ne vrasjen e Oliver Ivanoviç, liderit serb në Mitrovici cili u.

Pas ekzekutimit të politikanit në Mitrovicë, Serbia merr vendimine ashpër, thërret urgjent…

Pas një ndërprerjeje disa mujore, të martën (16.01) SOT në Bruksel do te takoheshin delegacionet.

Nga koleksioni i atleteve te gallatat, njihuni me diktatorin e tmerrshëm. Flasin ish-shokët

Ai eshte kthyer ne makthin e vendeve qe kane frike nga fuqite bertahmore te Korese.

Kjo është pornostarja që po i prish punë Presidentit

Presidenti i SHBA Donald Trump ka pasur aferë me një ish aktore të filmave porno.