23 C
Shkoder,Albania
Monday, July 24, 2017

Pushuesit kërcyen nga ballkonet kur ra tërmeti (Pamje të rënda)

Dy persona mbeten viktima kur një tërmet i fuqishëm goditi brigjet e Greqisë dhe Turqisë. Mediat e huaja raportojnë se tërmeti provokoi një cunami, që...

Shikoni si njerëzit në Greqi tentojnë t’i shpëtojnë tërmetit të tmerrshëm (VIDEO/FOTO)

Banorët dhe pushuesit në ishillun Kos të Greqisë dhe ato në Bodrum të Turqisë kanë përjetuar momente tmerri, pas një tërmeti me magnitudë 6.7...

Tërmet i fuqishëm në Greqi, 2 viktima, dhjetra të plagosur. Lëkundje edhe në Bodrum

Greqia është shkundur pas një tërmeti te fortë në Detin Egje. Si pasojë kanë humbur jetën te paktën dy persona në ishullin grek Kos, raportojnë...

Politikani i njohur diagnostifikohet me kancer në tru

Senatori Republikan i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John McCain, është diagnostikuar me kancer në tru, njofton zyra e tij, raporton BBC. Raportohet se senatori...

Vrasja e shqiptarit në Itali, autori dyshonte se e shoqja e tradhtonte me të...

Zbardhet shkaku i vrasjes se Demir Hysenit, ne Itali. Pas arrestimit te shqiptarit tjeter, 60-vjecarit Kujtim Beli, mediat italiane referuar policise shkruajne se ai...

Djema ku jeni? Ky shtet jep nga 5 mijë euro çdo muaj, për meshkujt...

Qeveria e Islandës po ofron të ardhura mujore në masën e 5 mijë eurove, për të gjithë ata meshkuj që vendosin të martohen me...

EMRI/ Kush është shqiptari që vdiq dje tragjikisht në Itali (FOTO)

Identifikohet viktima shqiptare që humbi jetën tragjikisht në një aksident të rëndë pasditen e djeshme në Cesena të Italisë. Shqiptari humbi jetën nga përplasja e...

Çfarë fuste nëpër zarfe shqiptari që shokoi policinë italiane

Një 35-vjeçar shqiptar është dënuar me 10 muaj burg për trafik kokaine nga drejtësia italiane. Mediat italiane bëjnë me dije se bëhet fjalë për...

Orgji dhe seks i shfrenuar, ja ku e gjeni vendin pa tabu (FOTO)

Nuk janë të paktë vendet në botë që njihen për jetën e shfrenuar të turistëve. Por listën e këtyre vende e kryeson resorti i...

Bin Laden mund të kapej i gjallë? Truri i operacionit deklaratë tronditëse

Osama Bin Laden absolutisht mund të ishte kapur i gjallë. Deklarata vjen nga Admiral William McRaven, truri i operacionit që mundësoi eliminimin e ish-liderit...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com