20 C
Shkoder,Albania
Sunday, April 30, 2017

“Mes dy Dashurish” Neriman dhe Maxhid pajtohen … ja cfare do te ndodhe te...

-Shinasi do te flase me nenen e tij por ajo nuk e perfill, Shinasi i premton qe diplomen do te ja coje ne shtepi. -Shinasi...

“Vritet” aktorja turke Nihan (video)

Neslihan Atagul, aktorja turke, e njohur me emrin Nihan është njëra ndër aktoret më të pëlqyera e momentit. “Karasevda” është seriali që po shfaqet  në...

“Mbreteresha e Nates” Episodi i fundit … ja cfare do te ndodhe neser

-Cdo problem mesa duket ka perfunduar. -Vajza e Oktajit vazhdon ta takoje ate ne burg. -Esra dashurohet me personin qe i coi lule sot dhe ajo...

“Sarasvatiçandra”, Prashant i ka ‘vënë syrin’ Kumudit, çfarë do bëjë ai?… zbuloni çfarë do...

Prashant vjen të takojë Kumud dhe Saras. Saras nuk është në shtëpi. Kumud e mirëpret atë. Prashant e pyet Kumudin çfarë pune bën. Kumud...

Trondisin Shkencëtarët: Gomari sheh djallin dhe gjeli sheh engjëjt

Ta dëgjosh këtë thënie profetike, prej njerëzve që thonë: Besojmë vetëm në atë që shohim, të tillët do ta quanin besëtytni një thënie të...

Nëse i shihni 9 fytyra në këtë fotografi ju jeni gjeni! (foto në brendësi)

Në mesin e shumë testeve që janë paraqitur së fundi është edhe ky dhe në të duhet t’i gjeni nëntë fytyra. Me këtë gjë njëherësh...

“Sarasvatiçandra”, Kabir i punon një rreng Anushkës… ja çfarë do ndodhë nesër

Saras dhe Kumud shëtisin Mumbain. Ata shkojnë në shtëpinë e Prashantit për të marrë valixhet. Prashant i jep atyre çelësat. Saras i dërgon Denit...

“Sarasvatiçandra”, Saras dhe Kumud hasen me probleme… ja çfarë do ndodhë të hënën

Saras dhe Kumud flasin me pronarin por ai i thotë se nuk mund t’i ndihmojë dhe sekretari nuk ja jep lejen pa pasur prova....

“Nje Pjese e Imja” episodi i fundit … ja cfare do te ndodhe neser

Maksuti merr vesh qe Meleku eshte martuar fshehurazi me Selimin. -Ai merr armen dhe niset per ne vilen Jorukuhan, atje ate e arrestojne policia. -Myzhgani dhe...

“Nuk hahet marrja me bukë”

Me ju punë kërkush mos pastë Delni n'rrugë pa tesha n'trup Bark e shpind i nxirrni jashtë S'keni marre, skeni turp Tuj shetitë nëpër mahall Lakuriq me dy gisht...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com