20 C
Shkoder,Albania
Sunday, April 30, 2017

Incident në ajër/ Avioni ushtarak i afrohet aeroplanit presidencial të Donald Trump

Një avion ushtarak amerikan iu afrua të dielën mbrëma në distancë tepër të vogël avionit Air Force One me të cilin udhëtonte Presidenti Donald...

FOTO/ Dashuri dhe ‘dhunë’ në Big Brother në marrëdhënien mes Xhenit dhe Benardit

Xheni dhe Benardi janë një prej tri çifteve të futura së fundmi në shtëpinë e Big Brother, por në ndryshim nga dy çiftet e...

Banorët e ‘BB’ e nisin ditën mbarë, shikoni skenat e tyre në shtrat (video)

https://www.youtube.com/watch?v=YzWH7ukd_yU

Plas sherri në BB, Ervini kërcënon keq Damianon: Ta tregoj unë jashtë

Përplasja mes Damianos dhe Ervinit nuk u mbyll me mbylljen e shtëpisë së beqarëve. Të ndodhur të dy në shtëpinë e madhe të Big...

Ndodh ajo që s’pritej, ndryshimi i madh pas 4 javësh në Big Brother

“Nata e së vërtetës”, solli një ndryshim të madh mbrëmjen e sotme në shtëpinë e Big Brother. Pas 4 javësh të ndarë, Big Brother ka...

Erotizëm i shfrenuar në ‘Big Brother’, çfarë ndodhi me këtë ‘treshe’ (video)

Ajo është një nga personazhet brenda shtëpisë së Big Brother që ka shkaktuar gjithmonë polemika. Çiftet e kanë tepruar paksa me pijen mbrëmjen e kaluar...

Big Brother/ Historia e Olsit që i shokoi të gjithë…veçanërisht Fiorentinën

Olsi nisi të tregojë një histori, e cila bëri që Kei e Vivi ta dëgjojnë me mjaft vëmendje, ndërsa Fiorentina u bë “xheloze”,por në...

VIDEO/ Një lajm i keq trondit ‘Ertugrul’, vritet njëri nga aktorët kryesor të serialit

Njëri nga aktorët e serialit të njohur historik, nuk do të jetë më pjesë e ‘Ertugrul’. Cavit Çetin Guner i cili luan rolin e "Dogan...

FOTO/ Gerta e Big Brother jep një tjetër goditje: ‘Olsi dhe Fiorentina shesin trupin...

Konkurretja e larguar vetëm javën e kaluar nga Big Brother, Gerta Shino ka vijuar me akuzat e saj kundër produksionit dhe gjithashtu kundër banorëve...

Big Brother 9/ Nuk pushon sherri në shtëpi, ja çfarë po ndodh

Danjeli kërkon të sqarohet me Kein për debatet që ka pasur së fundmi dhe i kërkon t’i thotë pse e ka quajtur atë dhe...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com