23 C
Shkoder,Albania
Friday, August 18, 2017

Mamaja harron t’i blejë bateri për makinën, djali gjen zgjidhjen e tij te zgjuar…

Një mama e re nuk u ka besuar syve pasi zbuloi se djali i saj trevjeçar kishte zëvendësuar bateritë e makinës së tij me...

“Unë jam veç i joti, po deshe hajde”, zbardhen mesazhet dhe fotot, si e...

“‘Unë jam veç i joti’. ‘Ta dija për nder të më thoje dhe jo’, ‘Të puth fort’”. Këto dhe të tjera SMS të dërguara...

VIDEO/ Sherr mes biondes dhe brunes në Tiranë, policia i çon në Komisariat bashkë...

Dy vajza, njëra bionde dhe tjetra brune, duket se e kanë pësuar keq pasi janë zënë me njera tjetren në zonën e korpusit universitar....

Këngëtari grek në hall të madh: Më thonë që jam shqiptar dhe…

Giorgos Giasemis është një këngëtar i njohur në skenën greke, i cili ka folur për jetën dhe karrierën e tij, si dhe ka sqaruar...

Për herë të parë që nga viti 1918, a jeni gati për ditën më...

Ditën e hënë, më 21 gusht 2017, do të ndodhë një eklips total diellor që do të përfshijë të gjithë Amerikën, breg më breg,...

Astrologia Meri: Ja shenjat më të favorizuara për muajin Gusht

Parashikimi Astrologjik per Muajin Gusht Muaji Gusht I pushimeve fillon me nje hene te plote pra eklips Hene ne shenjen e Ujorit ne dt 7.. Ky...

Albana Osmani në jaht me Cristiano Ronaldon? (FOTO)

Albana Osmani është një nga femrat më të përfolura shqiptare. Prej vitesh pjesë e ‘Top Channel’ ku nisi dhe zhvilloi karrierën e saj, moderatorja dhe...

Do shuante zjarrin, por helikopterit mbi Drimadhë i derdhet uji mbi kokat e pushuesve...

Ndërsa operacioni i Emergjencave Civile për shuarjen e zjarrit në malin e Llogarasë vijon, helikopterit i është dashur të bëjë plot dy “xhiro” kot...

Imazhe tronditëse nga Korfuzi, ja pse e quajnë ishulli i shthurjes

Turistët e dehur britanikë janë çdo verë tema kryesore e medieve botërore. Pushimet e tyre në Greqi dhe Spanjë mbeten gjatë të dokumentuara në rrjetet...

VIP-at zbarkojnë në Jug, ja ç’ndodh mes gazetarëve, reperave e vajzave të spektaklit

Plazhi i Jalës apo Dhërmiut është shndërruar në një destinacion të vërtetë vere, ku stacionohen për tre muajt e nxehtë të gjithë personazhet e...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com