20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

Sherr i madh mes dy grave në Patos, për një fik! Burrat e tyre...

Një pemë fiku është bërë shkak për një sherr mes dy grave në Patos. Gazetari i “Aldo Morning Show”, raporton se një nga gratë...

Horoskopi i datës 19 Shtator 2017

DASHI Nëse i merrni gjërat më me seriozitet, punët që i keni planifikuar do ti realizoni deri në fund, në të kundërtën tërë kjo periudhë...

Nga Librazhdi në Nju Jork përmes Firences/ Kush është Visi, i riu që mahniti...

Kjo është historia e një djaloshi shqiptar, që ka impresionuar edhe të përditshmen amerikane New York Times. Vinny Dautaj, për shokët e tij shqiptarë...

Horoskopi i datës 18 Shtator 2017

DASHI Ju do të keni dëshirë për ndryshime të vogla, sot. Do të hyni direkt në zemër të çështjes. Do të jeni të përqendruar te...

‘Ku e ke dashnorin?’ Përgjigja e Aurela Gaçes do t’ju shkrijë së qeshuri

Këngëtarja e famshme Aurela Gaçe ishte e ftuara e radhës në emisionin ‘Xing me Ermalin’ mbrëmjen e së shtunës. Me të hyrë në studio,...

Aurela Gaçe tregon kur i kërkuan dorën për herë të parë: Ishte një zetorist...

Të qenurit e famshme në moshë fare të re, ka pasur efektet e veta në jetën e Aurela Gaçes, dhe kjo nënkupton edhe më...

VIDEO/ Çmendet pronari i dyqanit në Tiranë, vajza seksi me mbathje i vjedh fshesën

Një biznesmen nga Tirana për pak sa nuk u ka besuar syve kur është përballur me një skenë mjaft të veçantë. Ngjarja ka ndodhur disa...

Zbulohet arsyeja, pse emri i Getoarit ishte përpara Marinës në ftesën e dasmës

Dasma e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi bëri bujë në rrjetet sociale, teksa shumë e veçantë ka qenë edhe për organizatoren Alketa...

Prezantuesja e njohur ‘bën dashuri në 3 minuta’ LIVE në emision (video)

Ricardo Astrada konsiderohet mjeshtër botëror i kërcimit Tango, dhe si një argjentinas ai ka shpjeguar në Top Show dallimin e kërcimit që shihet në...

Kë do të ndihmoni të parin? Përgjigja juaj do të zbulojë se kush jeni...

Zgjedhjet që bëjmë në jetë, sidomos kur jemi të stresuar apo duhet të zgjedhim shpejt tregojnë shumë për karakterin tonë, ndaj në këtë test...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com