13 C
Shkoder,Albania
Thursday, May 25, 2017

VIDEO/ Aksidentohet’ Fiorentina në Big Brother, banorët i ‘ulërijnë’ Olsit

Gjatë para ditës së sotme një nga banoret e Big Brother ka pësuar një incident që nuk është publikuar në faqen zyrtare të këtij...

Ervin Tirona rrëfehet për lojën: Sidrita është si vetë emri

Një ditë pas largimit nga Big Brother, Ervini dhe Sidrita ishin të ftuar në “Fun Club”, nga ku nuk i kursyen akuzat edhe ndaj...

“Punonte natën, jetë plotë trishtim”, shoku rrëfen të pathënat e Armelës së BB

E lidhur me Damianon brenda shtëpisë së Big Brother, Armela ka një jetë aspak të thjeshtë dhe shumë larg asaj që mund të quhet...

Vetëm 1 në 100 persona mund t’i gjejnë 4 kafshë në këtë foto, ja...

Veç një peizashi piktoresk një sy i pastërvitur nuk mund të vërejë asgjë më shumë. Në pamje të parë ju mund të shihni një...

Pamje të pa publikuara/ Pse policia duhet të nxjerrë Olsin nga Big Brother

Sot puntata e “Fan Club” në Top Channel me moderatore Albana Osmanin dhe opinionist Olti Currin, ka nisur me një moment shumë delikat nga...

Diferencë e thellë/ Kush kishte audiencën më të madhe mbrëmë, Arbana apo Ermali?!

E shtuna është nata e spektakleve dhe emisioneve më të ndjekur në të gjitha kanalet televizive shqiptare. Dyshja më e fortë duket se është...

Damiano me zemër në dorë Armelës: Kam vuajtur shumë, lahesha në banjot e lokaleve,...

Damiano, teksa është shtrirë së bashku me Armelën, i tregon kësaj të fundit për historitë e tij në emigracion. Nuk e kisha fare idenë e...

Harun sherr me Dilarën, Deniz i kërkon Xhansus të heqë fëmijën, ja ç’ndodh nesër...

Mithat bind Hazallin të njoftojë familjen për vendndodhjen e saj. Hazall i tregon Xhihanit se ku ndodhet dhe se nuk dëshiron të dorëzohet në...

Ky është i dashuri i famshëm i Sidritës jashtë “Big Brother”, brenda ka një...

Ervini dhe Sidrita nga shtëpia e beqarëve, kaluan tek ajo e çifteve si dy të dashuruar. Por, ditët e bukura nuk po zgjasin shumë,...

FOTO /Rikthehet ‘Lugina e Ujqërve’, ja çfarë do ndodhë në seritë e reja

Aktori legjendar Necati ?a?maz, i njohur si Polat Alemdari i “Luginës së Ujqërve” përgatitet të rikthehet me një film kinematografik. Filmi “Kurtlar Vadisi Vatan” (Lugina...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com