27 C
Shkoder,Albania
Sunday, July 23, 2017

Kujt ia ngriti gishtin Rama? (VIDEO)

Dëgjesat publike të kryeministrit Edi Rama me qytetarët e gjithë vendit pas fitores në zgjedhjet e 25 qershorit, dhe gara brenda PD, kanë qenë...

Zbulohet i dashuri i Olta Bokës, në plazh me djalin e deputetit të LSI

Olta Boka asnjëherë nuk ka dalë në media me informacione përsa i përket jetës së saj private. Nga publiku shqiptar, njihet si vajza e...

“Policët 200 kilësh mezi marrin frymë, jo më të kapin kriminelët”, zonja nga Lezha...

Një zonjë nga Lezha, në dëgjesën e PS në këtë qytet, ku ishte i pranishëm edhe kryeministri Edi Rama, kishte renditur në një letër...

Ndalohet transmetimi i “Despacito”

"Despacito nuk do transmetohet në stacionet tona sepse kemi marrë ankesa publike. Tekstet nuk janë të përshtatshme.” Shteti i Malajzisë është shteti i parë i...

Këngëtarja e famshme në familjen e Presidentit shqiptar, i japin makinë qeveritare? (JA FOTOT)

Bebe Rexha ka mbarritur në Shqipëri pak ditë më parë me vajzën e madhe të Ilir Metës Borën, me një helikopter privat. Ylli shqiptar...

Përdorni këtë vaj dhe nuk do të keni më qime në fytyrë

Qimet e fytyrës sigurisht janë pjesa më e bezdisshme me të cilën përballet pothuajse çdo femër. Metodat me të cilat ato hiqen janë të dhimbshme,...

Vdes tragjikisht dhe filmohet nga të gjithë, pamjet e rënda në video

Një 71-vjeçar nga qyteti i “Phuket” në Tajlandë ishte gati për një udhëtim me parashutë, por nuk e kishte menduar se nuk do të...

Orgji dhe seks i shfrenuar, ja ku e gjeni vendin pa tabu (FOTO)

Nuk janë të paktë vendet në botë që njihen për jetën e shfrenuar të turistëve. Por listën e këtyre vende e kryeson resorti i...

Videoskandal, shihni çfarë i ndodhi kësaj vajze me minifund

Forcat policore të Arabisë Saudite kanë arrestuar një grua, ditën e djeshme, pas publikimit të një video në rrjetet sociale, ku ishte e veshur...

Tenton të heqë qimen nga mjekra por shokohet nga ajo që nxjerr (video)

Ky burrë tentoi të pastrojë mjekrën e tij nga një grusht qimesh të gjata që i ishin rritur në fytyrë Por, ajo çfarë doli...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com