Show në mes të Tiranës, djemtë e pasur me makina të shtrenjta “tërbojnë” qytetin (FOTO+VIDEO)

Bulevardi i ri i Tiranes tek zona e quajtur ish-Stacioni i Trenit është kthyer në.

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 20 Janar 2018

Dashi Hëna në bashkëpunim me shenjën tuaj vazhdon t’ju nxjerrë nga telashet. Ata që nuk.

“Eja knaqu fort sipër meje, ma ço *** nudo”, imami pataks adoleshenten tiranse

Nje vajze është shokuar nga ajo që i ka kërkuar një imam gjatë një bisede.

Noizy blen Ferrarin e tretë, ja emri që ka zgjedhur për ‘bishën’ e kuqe (Video)

Reperi shumë i njohur Rigels Rajku ose ndryshe Noizy i ka shtuar një tjetër ‘bishë’.

Rita Ora publikon këngën e re, ja e veçanta e projektit (Video)

Rita Ora, një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare me famë botërore vjen me një.

Plasin c*cat sheshit në Instagram, tjetër k**** tërbon meshkujt me video live

Nje tjeter video skandaloze eshte publikuar se fundmi ne rrjetet sociale, ku duket nje tjeter.

“Ma, njerëzit po qeshin me mua”, rasti tronditës i adoleshentes që ka prekur zemrat

Paragjykimet e njerezve jane therese ndonjehere, kur realiteti ne te vertete eshte aq i trishte.

Horoskopi për sot, e premte 19 Janar 2018

Dashi-Nëse e keni lënë pas dore partnerin/en tuaj kohët e fundit, do t’ju duhet të.

E tradhëtonte gruaja, Beni i qepet pas Almës dhe…

E tradhetonte e shoqja, e kuptoi dhe i dha duart. Tani ai do te nise.

Nusja e re e pëson keq natën e parë të martesës, shkon te vjehrra dhe…

Dita e pare e marteses duket se nuk i ka shkuar mire nje vajze ne.