23 C
Shkoder,Albania
Friday, August 18, 2017

Celulari bie nga avioni, filmon gjithë rrugën deri sa bie në tokë dhe gjendet...

Një celular i mbijetoi rënies nga aeroplani dhe madje regjistroi të gjithë këtë eksperiencë. Blake Henderson, një burrë amerikan, po regjistronte me një Samsung nga...

Verë e nxehtë për Katerinën e “Big Brother”, nxjerr të pasmet në disa pozicione

Ish-banorja e “Big Brother” ka postuar disa foto provokuese të të pasmeve me tanga nga shtrati. Katerina Shkembi, e cila u bë e njohur në...

Video/ Mandi i Nishtullës bën nipin synet, por komshinjtë i prishin festën

Disa qytetarë nga zona e NISH Tullë-s në Durrës kanë dërguar një video amatore ku pretendojnë se këngëtari i muzikës tallava Mandi i NISH...

Pas djalit që çmendej për kunatën, i riu shqiptar ka një tjetër hall: U...

Revista Anabel publikoi pak ore me pare "hallin" e nje djali i cili ishte i martuar, por qe cmendej pas kunates se tij me...

“Do ta haj k*** fare”, Megi zgurdullon sytë nga mesazhi që i dërgon Iliri

Ndodh shpesh që të ngatërrojmë personin të cilit i dërgojmë mesazh dhe mesazhi ynë të përfundojë në destinacion të gabuar. Ka shumë raste kur kjo...

Avokatja shqiptare seksi ‘tërbon’ SHBA me linjat e saj (foto)

Ajo eshte avokate e njohur. Arnida Capi eshte simbolizuar si nje nga femrat seksi e jurisprundences shqiptare. Ajo po pushon ne ShBA ketr vere dhe...

“O goce hiqe pak gjoksin të kalojmë”, Mamaqi turpëron këngëtaren e njohur

Enca ka postuar një foto të ‘nxehtë’ nga pushimet në plazh, ku në plan të parë ka vënë gjoksin e saj. Por veç pëlqimeve...

Femrat zvicerane “çmenden” pas shqiptarëve, por meshkujt…

Statistikat tregojnë se 2 nga 5 zviceranë kanë partnerë të huaj. Martesat mes personave me kombësi të ndryshme janë rezultat i ndryshimeve politike, ekonomike...

Yjet kanë surpriza sot, lexoni çfarë thotë horoskopi për ju

Parashikimi Astrologjik sot 13 Gusht. Rikthim tek e djeshmja Nga sot Merkuri do jete i kundert ne Virgjeresh duke ndikuar ne reflektimin me mire te vendimeve...

Mënyra se si e mbani grushtin, tregon se çfarë personaliteti ke

Mënyra se si ju e mbani grushtin, mund të jetë çelësi i të kuptuarit personalitetin tënd dhe vetëdijen tënde. Mund të ju duket si mënyrë...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com