19 C
Shkoder,Albania
Monday, April 24, 2017

Pamje të pa publikuara/ Pse policia duhet të nxjerrë Olsin nga Big Brother

Sot puntata e “Fan Club” në Top Channel me moderatore Albana Osmanin dhe opinionist Olti Currin, ka nisur me një moment shumë delikat nga...

Diferencë e thellë/ Kush kishte audiencën më të madhe mbrëmë, Arbana apo Ermali?!

E shtuna është nata e spektakleve dhe emisioneve më të ndjekur në të gjitha kanalet televizive shqiptare. Dyshja më e fortë duket se është...

Damiano me zemër në dorë Armelës: Kam vuajtur shumë, lahesha në banjot e lokaleve,...

Damiano, teksa është shtrirë së bashku me Armelën, i tregon kësaj të fundit për historitë e tij në emigracion. Nuk e kisha fare idenë e...

Harun sherr me Dilarën, Deniz i kërkon Xhansus të heqë fëmijën, ja ç’ndodh nesër...

Mithat bind Hazallin të njoftojë familjen për vendndodhjen e saj. Hazall i tregon Xhihanit se ku ndodhet dhe se nuk dëshiron të dorëzohet në...

Ky është i dashuri i famshëm i Sidritës jashtë “Big Brother”, brenda ka një...

Ervini dhe Sidrita nga shtëpia e beqarëve, kaluan tek ajo e çifteve si dy të dashuruar. Por, ditët e bukura nuk po zgjasin shumë,...

FOTO /Rikthehet ‘Lugina e Ujqërve’, ja çfarë do ndodhë në seritë e reja

Aktori legjendar Necati ?a?maz, i njohur si Polat Alemdari i “Luginës së Ujqërve” përgatitet të rikthehet me një film kinematografik. Filmi “Kurtlar Vadisi Vatan” (Lugina...

Njerëzit janë të çuditshëm: Këto FOTO do t’ju të shkrijnë duke qeshur

Kot nuk thonë se bota është e mbushur me njerëz të çuditshëm. Këto situata të bëjnë të qeshësh me lot. Ato janë mbledhur nga Mail...

Ervini ndjehet i tradhtuar brenda Big Brother, bën gati valixhet të dalë

Presioni dhe stresi i shkaktuar brenda shtëpisë së Big Brother ka bërë Ervinin të mendojë për bërjen gati të valixheve. “Jam në një situatë me...

Trondit banori i Big Brother, rrëfen momentin kritik kur ka dashur të bëjë vetëvrasje

Një prej banorëve të Big Brohter ka rrëfyer një të vërtetë të hidhur ng ajeta e tij. Musa i rrëfen Donës për një moment kritik...

Sekreti i frikshëm i serialeve turke, të vërtetat e tmerrshme që askush nuk do...

Serialet turke së fundmi kanë arritur të ndiqen dhe në vendet që njihen si “lindja e serialeve”, pra bëhet fjalë për vendet e Amerikës...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com