26 C
Shkoder,Albania
Monday, August 21, 2017

VIDEO/ Plazh topless në Borsh, irritohen pushuesit me vajzën e re që zhvishet

Një vajzë e re e cila ndodhej duke pushuar në plazhin e Borshit, është filmuar teksa ka hequr pjesën e sipërme të bikinit në...

“Çohu se janë të zënë, ta tregojnë qejfin të fortët”, vajza tmerrohet në Ksamil

ijojnë ankesat për shërbimin ndaj turistëve në plazhet shqiptare. Këtë herë ajo që ankohet është një vajzë, e cila ka shkuar të pushojë në...

Video/ Dasma shqiptare që i çmendi të gjithë, ja sa harxhoi dhëndri

Kjo është cilësuar si dasma e shtrenjtë në Kosovë, së paku për vitin 2017. Dasma është bërë nga një familje shqiptare që jetojnë në...

Celulari bie nga avioni, filmon gjithë rrugën deri sa bie në tokë dhe gjendet...

Një celular i mbijetoi rënies nga aeroplani dhe madje regjistroi të gjithë këtë eksperiencë. Blake Henderson, një burrë amerikan, po regjistronte me një Samsung nga...

Verë e nxehtë për Katerinën e “Big Brother”, nxjerr të pasmet në disa pozicione

Ish-banorja e “Big Brother” ka postuar disa foto provokuese të të pasmeve me tanga nga shtrati. Katerina Shkembi, e cila u bë e njohur në...

Video/ Mandi i Nishtullës bën nipin synet, por komshinjtë i prishin festën

Disa qytetarë nga zona e NISH Tullë-s në Durrës kanë dërguar një video amatore ku pretendojnë se këngëtari i muzikës tallava Mandi i NISH...

Pas djalit që çmendej për kunatën, i riu shqiptar ka një tjetër hall: U...

Revista Anabel publikoi pak ore me pare "hallin" e nje djali i cili ishte i martuar, por qe cmendej pas kunates se tij me...

“Do ta haj k*** fare”, Megi zgurdullon sytë nga mesazhi që i dërgon Iliri

Ndodh shpesh që të ngatërrojmë personin të cilit i dërgojmë mesazh dhe mesazhi ynë të përfundojë në destinacion të gabuar. Ka shumë raste kur kjo...

Avokatja shqiptare seksi ‘tërbon’ SHBA me linjat e saj (foto)

Ajo eshte avokate e njohur. Arnida Capi eshte simbolizuar si nje nga femrat seksi e jurisprundences shqiptare. Ajo po pushon ne ShBA ketr vere dhe...

“O goce hiqe pak gjoksin të kalojmë”, Mamaqi turpëron këngëtaren e njohur

Enca ka postuar një foto të ‘nxehtë’ nga pushimet në plazh, ku në plan të parë ka vënë gjoksin e saj. Por veç pëlqimeve...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com