20 C
Shkoder,Albania
Tuesday, September 26, 2017

Xhaxhai tentoi ta vriste nipin edhe para 4 vitesh (FOTO)

Xhaxhai vret nipin. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Shkodër. Ka qenë ora 15:50 kur në një banesë pas teatrit "Migjeni" në qendër në...

Kujdes nga Rrugorja, ju gjobit edhe kur shkeljen s’e njeh faaare Kodi

Ngjan e çuditshme, por është e vërtetë, pasi ka raste kur policia mund t’ju çojë në komision edhe për një shkelje që nuk parashikohet fare...

GAFAT/ Zbulohen përgjigjet e Komisionit të Vettingut që iu fshehën medias

Pyetje: Mund të na thoni kush është Paolo Borselino? Përgjigje: Nuk e kam parë. Unë ndjek Ertugrul Pyetje: Po ju ndihmoj pak: ka qenë gjykatës italian...

Porositë e Bashës nga takimi me dyer të mbyllura: Ne do i japim fund…s’ka...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur sot krerët e degëve të kësaj partie. Mbledhja e zhvilluar në selinë e PD-së ka zgjatur...

Thirrja e fortë e ish-ministrit: Policia të qëllojë mbi bandat që ngrenë dorë mbi...

Ish-ministri teknik i Punëve të Brendshme Dritan Demiraj, ka reaguar pas lajmeve se ka pasur ne disa raste te shtena me arme zjarri nga...

Pas darkës me Ramën dhe Lindën në Nju Jork, bankieri ka një mesazh

Gjatë vizitës së tij në Nju Jork, kryeministri Edi Rama i cili po merr pjesë në punimet e Asamblesë së OK-së, ka vizituar edhe bankierin...

U përmbys pasi i prenë rrugën, dëshmitarët tregojnë aksidentin e frikshëm. Ja pamjet

Publokohet sot video e aksidentit qe ndodhi te premten në autostradën  Durres -Tirane, afër mbikalimit të Shënvlashit, kur automjeti u kthye krejtesisht permbys, por...

Dita e Lëvizjes pa Makina, por ja çfarë ndodh në korsitë e biçikletave në...

Sot është dita e Lëvizjes pa Makina në të gjithë Europën. Por, në Shkodër e sotmja është një ditë normale si të tjerat. Edhe...

U ekzekutua në mënyrë të dyshimtë, dibrani ishte kthyer nga Londra dhe…

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Diber, ku nje person ka mbetur i vrare me arme zjarri. Behet fjale per 42-vjeçarin Alban (Gëzim) Kaloshi,...

Terrori i Policisë në Elbasan e Vlorë, gazetari ironizon: Thjesht do t’u stiloni modelin...

Policia e Shtetit është prej disa ditësh në këmbë, ku pothuajse në të gjithë vendin po ushtron kontrolle në zbatim të Planit Operacional ''Vjeshtë...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com