23 C
Shkoder,Albania
Friday, August 18, 2017

Biznesmenit i ikën truri, i marin 4 mijë euro me mashtrim kompjuterik

Një kompani e prodhimit dhe përpunimit të letrës ushqimore ka rënë pre e një mashtrimi kompjuterik, që i ka shkaktuar një dëm prej 4...

LAJMI I FUNDIT/ Kroacia vendos të ekstradojë Ismail Morinën në Serbi

Gjykata e Dubrovnikut ka vendosur qe te ekstradoje Ismail Morinen ne Serbi. “News 24”, thekson se pas kthimit të dosjes nga Gjykata e Lartë për...

Ky është Erjoni, kaloi me të kuqe semaforin në Londër, por ajo që zbuloi...

Një shqiptar që është kapur duke kaluar me dritë të kuqe në semaforët e Londrës me drogë dhe dokumenta falso është dënuar me burg...

Mijëra euro, ora ‘Rolex’ e varëse floriri, kush janë 3 grabitësit e kasafortës së...

Eduart Ngota, 32 vjeç, i dënuar më parë dhe Zenel Dama, 27 vjeç, të dy banues në Tiranë, u arrestuan sot nga Policia e Tiranës...

Ky është i riu që vdiq në aksident në Golem, familjarët “goditen” për herë...

Tension para Gjykatës së Kavajës, pas vendimit të saj për lënien të lirë të drejtuesit të kamionçinës që u përfshi në aksidentin automobilistik ku...

Plagoset me armë zjarri 63-vjeçari në Kurbin

Një shtetas me iniciale N.K ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Kurbin. Mësohet se 63-vjeçari është dërguar i plagosur në urgjencën e spitalit...

3 punonjës të portit përfundojnë në spital, çfarë ndodhi?

3 punonjës sigurie në portin e Durrësit kanë përfunduar në spital paraditen e sotme, bën me dije policia. Sipas kësaj të fundit tek hyrja e katërt...

Po bënte vrap në bregdet, qëllohet me thikë në brinjë nga 3 persona. Ja...

Një 38-vjecar është dhunuar dhe plagosur me thikë nga 3 shtetas ende të paidentifikuar nga policia, teksa ishte duke bërë vrap në bregdet në Vlorë. Policia...

Burri nga Tirana do të udhëtonte për në Itali, pasi bleu biletën në Vlorë...

Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku mësohet se shtetasit M.Sh dhe S.Sh, përkatësisht vjeç 28 dhe 31-vjec, kanë mashtruar...

Pamjet nga vendi ku u mbyt 10 vjeçarja. Dëshmia: Po lahej në det me...

Policia e Vlores ka dhene edhe detajet e para lidhur me mbytjen e nje te mituri ne Vlore sot. Informacion paraprak: Në Sallën Operative të Policisë...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com