26 C
Shkoder,Albania
Monday, August 21, 2017

Duhet të frikësoheni! “Po, ka pedofil online në Shqipëri”

Pedofilia gjithmonë e më shumë është e prirur që kontaktet e para t’i vendosi në bashkëbisedimet online duke qënë se ky është një terren...

Shpërthen ish-Presidenti Nishani për vizat: Nuk do dihet se kur do mundemi përsëri të...

Ish- kreu i shtetit Bujar Nishani reagoi në lidhje me lajmet që vijnë nga Holanda për vendosjen e regjimit të vizave ndaj shqiptarëve. Ai shprehet...

Kërkesa e Policisë holandeze, vjen reagimi i parë nga Shqipëria. A do na kthehen...

Pas lajmit se Holanda ka kerkuar qe Shqiperise t'i kthehet regjimi i vizave, ka reaguar edhe nje ze zyrtar ne vendin tone. Drejtoresha e Kufirit...

“Ma hodhën pasaportën si të ishte letër higjenike”, djali i Yllka Mujos incident në...

Aktori i njohur Amos Zaharia, ka perjetuar nje incident ne kufirin grek, teksa do kalonte per te pushuar ne shtetin fqinj. Djali i aktores Yllka...

Burri që vrau gruan i thirri vëllait: Gjithçka u bë, s’e kthej dot pas...

“Gjithçka u bë, se kthej dot më pas”. Mesa duket ishte kjo e vetmja fjali që Halil Lita i kishte thënë vëllait të tij, pasi...

Arrestohen adoleshentët që vidhnin pushuesit në plazhin e Shëngjinit, ja grabitjet që kanë bërë

Dy adoleshentë kanë rënë në prangat e policisë së Lezhës, pasi dyshohet se vidhnin vlera monetare dhe sende te tjera personale pushuesve në çadrat...

Vajza pa ekzekutimin e të atit, ja çfarë tha ajo në polici: Autorët ishin…

Në familjen Çiko janë hapur dyert e mortit. Pak minuta para mesnatës së të shtunës (19 gusht 2017) në oborrin e shtëpisë është ekzekutuar kryefamiljari Vangjel...

“Sa herë u qëllua viktima, e shoqja bërtiste ‘ndihmë’ më vranë Gelin”

Publikohen detaje të reja lidhur me atentatin e ndodhur në Ksamil, mbrëmjen e djeshme, ku u vra Vangjush Ciko, babi i Dhimitër Çikos, ky i fundit...

Vritet në atentat 50-vjeçari. Policia jep detajet. Është babai i…

Nje person ka humbur jeten ne nje atentat mbremjen e djeshme ne Ksamil. Viktima eshte Vangjel Çiko, i njohur me pseudonimin Gelo. Ai eshte babai...

Ja çfarë po ndodh në pikat kufitare të vendit

Policia jep informacion mbi lëvizjen e fluksit të mjeteve në akset rrugore si dhe në pikat e kalimit kufitar në vend. Vetëm gjatë paraditës nëpërmjet Pikave...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com