‘Rama me sharmin e tij synon të bëjë për vete Merkelin’, gazeta gjermane gozhdon Ramën me Tahirin

Gazeta gjermane “Die Welt”i kushton vëmendje vizitës së kryeministrit Rama në Berlin. Ish-basketbollisti dhe artisti.

Ish-drejtori i Policisë rrëfen: Si shpëtova pa ikur për dhjam qeni

Ish-drejtori i Policisë, Mithat Havari, duke komentuar vrasjen e ish-komisarit Artan Cuku, kur nje dite.

Rama i ekzaltuar në Berlin, e krahason Merkelin me Papën dhe thotë…

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot ne Berlin, ku eshte planifikuar takimi i tij me Kancelaren.

Një karrige e Ramës në Kryeministri kushton 20 mijë euro? Ja e vërteta

Një karrige e Ramës në Kryeministri kushton 20 mijë euro? Ish Presidenti Bujar Nishani ka.

Izet Haxhia kalon natën e parë në burgun turk, e dashura e tij merr në dorë…

Pas vetëdorëzimit në policinë turke, Izet Haxhia e kaloi dje natën e parë në burgun.

Ish-zyrtari i PD për 8 vjet dërgohet në gjyq, ja milionat që fshehu dhe…

Ish zyrtari i PD, fshehu miliona pasuri, fshihte bizneset ne emer te nje personi tjeter..

Ja ç’ndodhi sot me gjyqtaren shqiptare që mban shumë para cash

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit nuk u shpreh sot për gjyqtaren e Gjykatës Kushtetuese, Altina.

Vrau serbin dhe iu dorëzua policisë, ky ishte fati i shqiptarit…

Një shqiptar nga Kosova, i identifikuar si Shkelzen D., akuzohet se më 16 prill të.

“Vetingu, vetingu, vetingu! Kujtoni se një familje i morët një pjesëtar dhe 2 fëmijë i latë jetimë”

Një inspektor policie vrau veten këtë të martë në Komisariatin e Fierit dhe pista kryesore.

U vra se i trembej vettingut, dy firmat e dyshimta që frikësuan inspektorin e Fierit

Edhe pse grupi hetimor nuk ka dalë akoma zyrtarisht me verzion për shkakun e vetëvrasjes.