Bes Kallaku imitoi Xhensilën para të gjithëve, reagimi i saj është për të mos u humbur (foto)

Mbrëmjen e djeshme, në natën e parë të “Këngës Magjike”, aktori i humorit Bes Kallaku duke ironizuar vajzat për fotot që postojnë në Instagram, mori shembull Xhensilën duke treguar
një rast.

“Xhensila ishte sëmurë para një koncerti: ‘Obobo si do këndoj’, thoshte ajo. Se si më
shkoi në mendje që t’i bëja një foto. Çfarë t’iu tregoj gati po fluturonte. I shkoi direkt
temperatura 36”, tregoi Besi.

Ama si reagoi Xhensila pasi ka parë Besin që e imitonte?

Këngëtarja bukuroshe ka postuar disa video në InstaStory ku shihet duke xhiruar Besin dhe shkruan: “Krenaria ime, lumturia ime”.