Banorët shqyejnë sytë kur shohin ballkonin e hotelit luksoz, çifti i pacipë po bënte…

Publikohen pamjet e paturpshme te nje cifti te pacipe qe kishin dale ne ballkonin e nje hoteli luksoz dhe u filmuan teksa bënin seks ne Monte-Carlo, Monako. Në videon e publikuar dhe shpërndarë gjerësisht në mediat sociale, çifti po kryen marrëdhënie nën tingujt e muzikës që po vjen nga rruga. Të ftuarit e tjerë në hotelin 17 mijë paund nata, me pamje nga pista e Formula 1, janë të mërzitur nga kjo pamje dhe dëgjohen teksa thërrasin: “O Zot, me avash shoku”. Në këtë moment, gruaja shikon nga turma dhe vë re se njerëzit po e filmonin me telefonat e tyre. Pas 40-sekondash çifti përfundon performancën e tij dhe futet brenda.